reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Ja też lubię się poprzytulać :) zawsze kładę się u małej rano jak ją budzę do przedszkola i się przytulamy. Jak przyjdzie do mnie w nocy to też ją wpuszczam do siebie. Ale to nie jest reguła, ja potrzebuje swojego czasu dla siebie i męża w nocy ;)
 
reklama
My kladlismy Gabi w poprzek przy ściance łóżeczka a z drugiego boku kladlismy taki wałeczek który na rzep przypinal się do prześcieradła. Nie wiem co to było, dostaliśmy od znajomych. Niby to służyło do przytrzymywania dziecka w pozycji na boku, ale z tej opcji nie korzystalismy.
Myślę że taka poducha do spania w ciąży też fajnie zabiera przestrzeń w łóżeczku.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli mowa o łóżeczkach, to bardzo wpadły mi w oko z firmy Aruś :) polskie, z szufladą, a nawet całą masą pościeli. Ikea reż fajna, ale te są tańsze i chyba bardziej funkcjonalne.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli mowa o łóżeczkach, to bardzo wpadły mi w oko z firmy Aruś :) polskie, z szufladą, a nawet całą masą pościeli. Ikea reż fajna, ale te są tańsze i chyba bardziej funkcjonalne.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Oglądałam, fajne

Rukmini ja spróbuję sama uszyć jesli bedzie potrzeba. W pierwszej ciąży nie potrzebowałam bo brzuszek był mały. W drugiej kombinowalam z kocami ale to nie to samo

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja poduchę na pewno kupię, ale jeszcze nie wiem konkretnie jaką. Ja brzuch będę miała wielki coś czuje, już mam duży. Widziałam koleżanki brzuch w 10 tc to jest malutki i drugiej w 13 i ja mam chyba większy :) W ciaży i z Pati i z Tysią miałam wielkie brzuchy. Więc poduchę na pewni zakupię.

Co do łóżeczka to ja najpierw kosz Mojżesza a potem łóżeczko, zwykłe z ikei, tylko białe. A to tego wszystkiego marzy mi się mega fotel to karmienia.
Jakieś coś takiego:)
fotel_1-427x650.jpg

Kosz Mojżesza kupie używany :) można kupić za grosze :)
 
reklama
Do góry