reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Nie no coś Ty, to tylko lista której mam zamiar jako tako się trzymać, chociaż pewnie i tak przesadzę w drugą stronę ;D
 
Hej dziewczyny!Jak widać ciężko pracuję!
zaraziłyscie mnie tym kupowaniem na allegro
wcześniej trochę się bałam ryzyka, ale teraz stwierdziłam raz się żyje!
Eg super te pościele i reszta
czy długo się czeka na przesyłkę?

ps dobrze że jesteście bo to w pracy jeszcze utrzymuje mnie przy życiu!
u mnie czasem nic się nie dzieje, ale jak już to wszystko naraz
narazie jest wakacyjny spokój
też kupiłam coś na allegro ale jeszcze jest 1 dzień licytacja,więc muszę zaczekać...
robię to po raz pierwszy i jestem bardzo przejęta ;D bo bardzo mi się spodobał jeden ciuszek i chyba kompletnie zwariowałam
cos czuję,że zbankrutuję,zanim mój mąż się pokapuje ;D :D :)
pozdrowienia ze slónecznego Poznania
J
 
Justynaj z reguły na przesyłkę czeka się do tygodnia, ale czasem dochodzi już po 3 dniach, zależy jak szybko wpłacisz pieniądze no i czy kontrahent jest pewny. Ja narazie (odpukać) jeszcze się nie nadziałam, a kupiłam już na aukcjach sporo rzeczy. Pamiętaj, że do wylicytowanej kwoty musisz sobie doliczyć koszt przesyłki i ewentualnie koszt przelewu (zależy jakie masz warunki w Twoim banku)
 
dziewczyny mam pilne pytanie rozmiar niemowlęcy 62 Niemiecki to na ile miesięcy 0-6?
please pomóżcie musze szybko wiedzieć
Justyna ::)
 
reklama
podobno dzidzi ma być wysoka (długa kość udowa na usg)
chcę po prostu kupić na aukcjach kombinezon i chciałabym,żeby mała mogła go ponosić przez całą zimę tzn od listopada do marca przynajmniej i nie wiem czy 62 jest ok, bo nie ma dokladnych wymiarów.
please help 8)
 
Do góry