reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Niektóre dzieci się rodzą i mają prawie 62 rozmiar, jak chesz żeby długo pochodził, to może trochę za mały, chociaz niemieckie rozmiary nie wiadomo czy są takie jak w polsce

Ja kupuję wszystko na 62, bo lepiej rękawek podwinąć niż wyrzucić ciuszek..
 
reklama
No ale numer!!! właśnie odebrałam paczkę z allegro i .... pierwszy raz się zawiodłam, a dodam że z mężem już niejedną rzecz kupiliśmy. Zamówiłam sobie spodnie, i przyszły całkiem inne niż na zdjęciu :( :(

Jestem okropnie zła :mad: :mad:
 
ale kontaktowałaś się już ze sprzedawcą, może to jakieś niedomówienie?
trochę mnie wystraszyłaś, bo ja po raz pierwszy zamawiam i nie mam za bardzo zaufania do tego
ale już kupiłam wyprawkę, czekam aż przyjdzie pocztą
zapłacę przy odbiorze, na szczęście niewielka kwota

życzę Ci powodzenia może to się w koncu wyjaśni
trzymam kciuki
J :)
 
ELUSIA ja bym tak od razu negatywa nie wystawiała, no chyba ,że ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu i nie ma chęci wymiany na właściwe spodnie...

ale tak w sumie to czasami można się naciąć, ja ostatnio kupiłam sobie odżywkę do włosów i w ogóle do mnie nie przyszła a na dodatek kolesiowi zawiesili konto i nawet negatywa nie mogłam wystawić....więc chyba jednak trzeba uważać, chociaż czasami kupuję na allegro i to była jedyna "wtopa" :(
 
Jeszcze nie wiem co zrobię...., dużo rzeczy już kupiłam na allegro i zawsze bylo ok. Pierwszy raz taka wpadka :mad:
 
Spróbuj się jednak z nim skontaktować elusia. Może to pomyłka. Ja dzisiaj odebrałam drugi komplet pościeli i rożek, naprawdę są śliczne.
Justynaj ja kupiłam kombinezon na 68, jak będzie za duży najwyżej się go podwinie :laugh:
 
Eg czy to jest ta pościel z baldachimkiem z bawełny Bielawa 6 częściowa z haftem za 87 zł?
mnie ona bardzo się podoba i chciałabym ją kupić (kiler 480)
pozdrawiam Justyna
 
a już wiem zobaczyłam na innym poscie, jest super, szkoda ,że nie ma baldachimu bo mnie on bardzo się podoba, ale jeden kolor z tych Twoich idealnie pasowałby mi do pokoiku!
pozdrawiam
J
 
reklama
Do góry