reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
EG czy mogłabyś podać nick do gościa od którego kupujesz pościel...ponieważ skoro od niego kupujesz to znaczy ,że jest ok, a powiem szczerze nie chcialabym się "nadziać" ;) a tak przy okazji listę zrobiłaś super i na pewno niejadna z nas z niej skorzysta (ja napewno to zrobię) już ją sobie wydrukowałam :) :) :)
 
Tylko chodzi o to ze ja te ubranka dostane po moich siostrzenicach. I z tego co mi mówi mama, bo one są teraz u niej, to mi pozostaje kupienie tylko wyprawki do szpitala, bo lepiej żeby to nowe było. Łózeczko tez dostane, tylko posciel kupic , no i wózek. I oczywiscie pieluszki i rzeczy kosmetyczne.
 
dziewczyny kupiłam świetna wyprawke do szpitala albo na wyjscie od dziewczyny o nicku Bettina27, jest kilka kolorów do wyboru wszystko z mieciutkiej bawelny -jest kaftanik koszulka,spioszki i czapeczka, nowiutkie i kosztuje 27 zł,razem zapłaciłam 35 nazywa się O nareszcie wyprawka rozpinana w kroczku polecam!

uwielbiam szykować wyprawkę dla mojej dzidzi,to jest czysta przyjemnosc,ciuszkow juz mam dosc duzo,poluje jeszcze na kombinezon, a potem inne akcesoria typu: wanienka (widzialam fajna w Ikei ma bajeczny kolor, i na dole takie delikatne paski antyposlizgowe kosztuje 29 zl, w supermarkecie tyle samo kosztuje zupelnie zwykła

no i oczywiscie przewijalnik, posciel tez juz mam wypatrzona na allegro od tego goscia co Eg , itak powolutku do przodu, niestety u mnie jeszcze trwa remont,ale za tydzin sie konczy i juz na dobre będę mogła przygotowywać cały domek na powitanie maluszka!
pozdrawiam
Justyna :)
 
a'propos tej wanienki z IKEI, to jest super, niedosyć, że kolorek piękny niebieściutki to właśnie te paski antypoślizgowe są podobno bardzo praktyczne (koleżanka mi mówiła, bo ma taką wanienkę ) a i rozmiar jej jest fajny, bo nie za duża nie za mała...w każdym razie ona taką wanienkę polecała :)
 
Właśnie przyjechała szwagierka i przywiozła mi łóżeczko z materacykiem i pościelą, fotelik samochodowy, nosidełko, karuzelę nad łóżeczko, trochę pieluch tetrowych i ubranka dla dziecka.
 
reklama
Do góry