reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

Weronika uwielbia butelkę od oilatum - taka turkusowa z granatowym napisem... olilatum się sończyło a butelka na przewijaku dalej stoi, bo jak tylko przewijam małą natychmiast patrzy na butelkę, śmieje się do niej i "zagaduje" :laugh:
ostatnio też bardzo się podoba butelka od wody żywiec... też niebieska z granatowym... ;)
 
reklama
moje dziecko w dalszym ciagu jest na etepie fascynacji karuzelkami, chociaz ostatnio nie mniej interesuje je... nowa posciel w male samochodziki i klocki czy cos tam ;D patrzy, liczy cos wzrokiem, wybiera, gada, maca ;D

moral z tego taki, ze w tym okresie nasze pociechy nie sa szczegolnie wymagajace - woreczki, buteleczki - w to im graj ;) :laugh:
 
niektore maluchy same sie zabwia,a inne potrzebuja stymulacji od rodzicow,lub zabawki,moaj wciaz bawi sie dwoma ale chwilke,piastki to top zabawa,dzis troszke spogadlam na mate,zabawki wiszoce i je zaczepiala,machala raczkami aby je roschustac,wiec postemy sa ;D ;D ;D
 
mojej sie cos nudza zabawki...ale slicznie bawis ie sama.mamy taki podzial z rana mata do poludnia.potem poduszeczka lewek a na wieczor zebuloo.oczywiscie w miedzy czasie jakies inne zabawy to z mama czy butelkami a ostatnio telefonem (co skutki miala dzis A+T).Judi tez lubi sobie rozbujac a potem lapac bo z sieganiem i ogladaniem nie ma zadnych problemow , ogolnei raczkami rusza juz chyba idealnie:)

a tak wogole to uwielbiam chodzic i ogladac zabawki hihi bo samemu przynosza niezla frajde:)
 
Moja Amelka najbardziel lubi być w ruchu, tzn musi stale zmieniać położenie. Już nie mogę się doczekać aż będzie można ją sadzać na huśtawce. Myślę o takiej zwykłej co się wiesza na futrynie. Wydaje mi się, że takie na stelażu zajmują dużo miejsca a dzieci szybko z nich wyrastają, ale nie mam doświadczenia i nie wiem czy mam rację

Znalazłam na allegro takie coś: myślę ze moja się tym zainteresuje, bo zmienia kształ. Tak wogóle to wszędzie szukam fajnej wańki-wstańki. Jakby któraś gdzieś znalazła będę wdzięczna.

http://www.allegro.pl/item122500987_zwariowana_grzechotka_sassy_zmieniajaca_ksztalt.html
fajne nie ???
 
tez to ogladalam ale zastanawialam sie czy nie bedzie za twarde...moja jaks ie rozbawi to tak uderza prawa reka ze bije sie w brzuszek....a z tego pewnie by bolalo....
 
Lilith też trochę boję się plastikowych, może ja kupię i przetestujemy. Mam nadzieje, ze łatwo zmienia to kształt. ALe jak mówisz Lilith że sassy to dobra firma..........
 
reklama
tak kiedys pisalam jak o Bawi mowilysmy! ale dlatego ze tak slyszalam! wiesz zaraz pojde na gazete i zerkne czy jest forum z zabawkami bo tam duzo jest innych takich n o kosmetykach:)

A co do plastikowych to moja miala np grzechotki z Canpola potem dostala wiekszosc bajerow z Fischera i odrazu bylo widac roznice w plastiku!!! taki miekkawy byl fajowy i nim nawet jak sie capnie to nie boli:)
 
Do góry