reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

reklama
wczoraj Piotrek rządził na macie prawie godzinę. był bardzo zdziwiony, a najbarrdziej mupasowało jak ktoś za niego uderzał w "stópki" i one wydawały różne odgłosy. ale do zasypiania się dla Petera nie nadaje -za bardzo go rozprasza.
 
Mój Jaś to tak średnio lubi zabawki. Bardziej niż grzechotki wiszące na macie interesuje go samo przęsło maty, a konkretnie srebrny nit, przez który przewiesza się grzechotki ;D Poza tym lubi patrzeć na trawę w ogrodzie i rozglądac się z ramienia tatusia po ścianach domu. No i przy przewijaniu z uporem maniaka gapi się na Kubusia Puchatka przyklejonego do ściany. Typowe zabawki leżą w łóżeczku i raczej mama się nimi bawi, niż synuś ;D
 
moja Karola dużo zabawek dostała w prezencie i ostatnio postanowiłam je pochowac, bo bawią sie nimi wszystkie dzieci, które przychodzą do nas :(

powiedzcie mi, kiedy dzieciaki Wasze zaczęły interesowac sie matą. My mamy matę, ale też ją schowalam, bo tylko się kurzyła, a Karola nie wykazywała zainteresowania :(
 
Emila tym stojaczkiem z zawieszkami co wklejałam jego zdjecie zainteresowała sie około 2miesiąc ajk dobrz pamietam
na inne jakies pluszaki tylko patrzy przez góra 3minuty i kioniec zainteresowania
karuzela jej sie zaczela podobac bo wczesniej wcale nie zwracala na nia uwagi a ja tylko krzyczałam na meza ze kupil taka bezowa zamiast kolorowej
 
Kinga, wydaje mi się, że Karola jest jeszcze za malutka na matę. Jaś ma już 3 miesiące, ale tez na razie tylko patrzy na zawieszone zabawki, czasem pacnie w którąś grzechotkę rączką. Dałam mu matę do łóżeczka dziennego, bo na podłodze to długo na niej nie wytrzymał. Teraz chyba mu się podoba :)
 
reklama
Kinga, Patrycja zainteresowałam się matą tak ok. 8 tygodnia. Po prostu kładę ją na niej, a ona wpatruje się w żyrafkę (ostatnio też w inne zabawki) i z uporem maniaka wali rączką w miejsce, gdzie szeleszczy. Na poczatku wytrzymywała góra 5 minut, teraz zdarza się, że poleży (sama) ok. 15 minut :D
 
Do góry