reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

Właśnie kupuiłam Małej pieska BAWI, mam nadzieję, że warto było, chociaż po waszych opisach to już wiem, ale jak Pati zareaguje? ;)
 
reklama
chciałam kupić Maciusiowi matę edukacyjną ale jest taki wybór , że nie mogę się zdecydować, może coś doradzicie?
 
my mamy z tiny love matę o nazwie plac zabaw. dla mnie bomba, zostawiam Piotrka na niej na ok godzinę, półtorej i mam go z głowy. wtedy albo piorę albo prasuję.
 
kaśka76 pisze:
my mamy z tiny love matę o nazwie plac zabaw. dla mnie bomba, zostawiam Piotrka na niej na ok godzinę, półtorej i mam go z głowy. wtedy albo piorę albo prasuję.

trochę mniej czasu Mała się sama zabawi w macie, ale dziś przeleżała już 50 minut i był spokój ;D ! Tak więc polecam tę matę. ;)
 
Fajna, tylko czemu tyle kosztuje? Te teńsze są przeważnie mniej efektowne :(
Chyba zacznę mężą nudzić o matę dla małego :)
 
Catherinka: ja kupiłam używaną za 150i pani dorzuciła gratisem łuk do fotelika. co prawda nie ten model, który mi się marzył, ale darowanemu koniowi nie zaglądasię do paszczy. ;D
 
zawsze mozna wyrwac jakies uzywane dosc tanio
no wlasnie a te nowe tansze sa mniej efektowne i mozna popmyslec ze nie zainteresuja tak malucha jak te wypasione
 
Ja mam matę z Canpolu - kosztuje coś ok. 90 zł i jest b.fajna (przynajmniej Jasiowi sie podoba ;)
 
zabawka dla Krzymka - gazetka reklamowa z Euro AGD - wpatrywał się w nią i ją miętolił jakieś pół godziny ;D
 
reklama
u nas sprawdza sie calkiem dobrze zabawka pod ktora mala lezy /cos podobnego do maty edukacyjnej/ ma wiszace zabawki, ktore jak sie pociagnie to graja i swieca sie , Selinka niestety jeszcze nie umie sie nia efektywnie bawic, ale czasem uda sie wirujacymi raczkami cos uruchomic :)
druga zabawka, ktora moge polecic jest hustawka Fisher Price, ktora ma takze wiszace zabawki, kilka melodyjek, migajace swiatelka i kilka stopni szybkosci hustania ! . Hustawka u nas /jak narazie/ spelnia funkcje lezaczka, Selinka lubi w niej siedziec i bawic sie wiszacymi zabawkami albo ogladac wszystko dookola. Co jakis czas przenosze Selinke w inne miejsce i ma nowy widok do podziwiania a poza tym moge miec ja caly czas w miejscu gdzie sie znajduje poniewaz Selinka uwielbia jak do niej caly czas mowie i jej opowiadam wtedy tak moze siedzic godzinami.
 
Do góry