reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

Taką grzechotkę dostała Martynka od tatusia.
Przyznacie, że jest "politycznie poprawna"?   ;)

kaczory0sk.jpg
 
reklama
My mamy matę i Misiek już się interesuje.. najbardziej ciekawi go lusterko :)

mam też karuzelkę nakręcaną i to jest szał :) Misiek wodzi oczkami za każdą maskotką i macha rączkami i nóżkami wydając przy tym okrzyki radości :). Mamy też usypiacza...jabłuszko z którego wychodzi żółty robaczek (melodyjka bardzo usypiająca)
No i oczywiście kilka grzechotek i grające kluczyki
 
włożyłam dziś do gondolki książeczkę - efekt był taki, ż Peter nie spał w ogóle na spcerze, coś tam gadał o gestykulował, a jak mu się znudziło, to się wiercił i przesuwałam na kolejne rysunki - i od nowa była rozmpwa i gestykulacja. fajne to było - tyle teraz marudny i nie umie usnąć.
 
azik, my mamy identyczną karuzelką i też myślę, że jedyne, czego jej brakuje to baterii ;D
Też będę musiała zacząć zabierać mu coś do wózka na spacery, bo od paru dni już nie śpi na spacerze, tylko się rozgląda.
 
mi sie podoba ten motylek filip
tam jest taki znak +3 to znaczy ze dkla dziecki w wieku 3latek???
chyba nic sie nie stanie jak powiesze go gdzies kolo lozczka zeby Emila mogła na niego zerkać???
 
reklama
kasiula matula pisze:
tam jest taki znak +3 to znaczy ze dkla dziecki w wieku 3latek???

3+ oznacza to, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci od/powyżej trzeciego miesiąca
 
Do góry