reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

U nas ostatnio furore robi lewek i przewieszka na lozeczko z pluszowymi zabawkami, przewieszka zyrafa - jezdzaca z nami na kazdy spacer (wsciekle pomaranczowa) karuzelka fisher price z misiami nie jest cool bo ma za malo zolci, rozowego i intensywnego fioletu i pomaranczowego.
No oczywiscie mata edukacyjna Tiny Love -- swietna do spania, cwiczenia i zabawy.
Osinka przed zakupem karuzelki pomysl jaki kolor Twoje dziecie preferuje. Bo moze sie okazac, ze mdle kolrym to nie jest trafiony wybor.
U mnie o wiele bardziej podobala sie karuzela gdy "ulubione" zabawki nad nia powiesilam, mise jej nie rajcuja. Za to muzyke i swiatelko lubi

A tak wygladaja nasze hiciory:

obr_b071a91ee0ebd24937ff152f582663c7.gif


01104961.jpg


mataTLnowa.jpg


Nasza mata i lew ma o wiele bardziej intensywne kolory.
Tym lewkiem sama bym sie chetnie pobawila :) jest bardzo przytulny.

Ale i tak najfajniejsze do wpatrywania sie jest kontakt w lazience, pudelko/opakowanie od chusteczek pampersa i zestawienie sciana (zolta - chociaz nie wsciekle ;) ) i bordowa zaslona
 
reklama
Asioczek: a czyje są te dwie pierwsze zabawki? a mata spełnia powoli swoje zadanie, bo ciężko myślę czy już wydawać kasę czy się wstrzymać.
 
kaśka76 pisze:
Asioczek: a czyje są te dwie pierwsze zabawki? a mata spełnia powoli swoje zadanie, bo ciężko myślę czy już wydawać kasę czy się wstrzymać.

Lew tinylove z tej serii jest jeszcze zielony slon i fioletowa krowka:

Mój pierwszy przyjaciel. Każde dziecko chciałoby zaprzyjaźnić się z pluszową Krówką LOLLI, lwem MAXI czy słonikiem NONI. Zabawki są nie tylko wyjątkowo miękkie i delikatne w dotyku, ale także przyciągają uwagę wesołym chichotem oraz różnorodnością kolorów i materiałów z których są wykonane. Maluch będzie uwielbiał bawić się ze swoim małym pluszowym zwierzakiem, którego ogonek zakończony jest kolorowym gryzakiem.
Zyrafka - playgro

A mata nam juz kilka dobrych dni sluzy. I coraz bardziej swiadomie. Czasami Maja lezy i wpatruje sie intensywnie w jakis powieszony element (fioletowa zyrafa stala sie jej ulubienica od samego poczatku) a jak machajac rekoma w jakis przedmiot trafia tez patrzy jak sie rusza. Czasami ja wprawiam przedmioty w ruch. No i generalnie sluzy nam jako plac cwiczen.

 
asioczek ja z matą wybrałam słonika i muszę przyznać, że jest słodki i w pełni się z Tobą zgadzam co do zabawy... ;D
U nas mata też zaczyna powoli spełniać swoją rolę (w końcu rozłożyłam :laugh: )
 
u mnie największym zainteresowaniem cieszy się.....żyrandol, który mam w salonie duży drewniany z elementami w kolorze złota, który obraca się jak wiatrak, Jagunia jest nim wprost zauroczona..karuzela, grzechotki i inne zabawki wymiękają :D
 
zamówiłam dziewczyny karuzelkę fisher price - Agata mało karku nie skręciła, tak chciała nadążyć oczami za krążącymi misiami ;D aż zeza zrobiła ;D
zakup chyba udany!
 
a ja kupiłam na allegro pałąk tiny love - fajny...

karuzelę mam canpola po piotrku - taka zwykła plastikowa - swietna... szkodaże nie na baterie ... ;D
 
przyszła rano dziś książeczka - przed chwilą przewijałam Piotreka. przy wyciąganiu z łóżeczka była straszna awantura - uspokoił się dopiero gdy oparłam o sciane książeczkę. teraz leży u siebie i dyskutuje z kwiatkiem, a konika popędza do galopu rączką, bo mu matka palcatki nie dała. ;D

mata miała przyjsc a nie przyszła. Piotrkowi bedzie musiał książeczka i grzechotki starczyc na wyjezdzie. a on lubi byc obłożony mnóstwem rzeczy w łóżeczku.
 
my jak na razie mamy tylko karuzele tez z pluszowymi misiami ale postanowilam przefarbować im ubranka bo sa beżowa i jak przycągaja wzrok małej to tylko na momencik bo sie ruszają żywsze kolory jak czerwony zielony by sie przydały

kilka grzechotek na teraz a dostalam mnostwo gryzaków to przyda sie juz niedługo
poza tym takie stojaczek wklejam zdjecie to pierwszy raz zabawy z nim mojej Emilki była bardzo zainteresowana a jak przypadkiem udezala rączką w grzechotki slysząc dzwiek robiła wilgachne oczka

play mate ma dostac od babci jak przyjedzie 20maja ale bedzie zabawa hihi

phxknwb5ks2rqcoi.jpg
 
reklama
Do góry