reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

Ja ostatnio kupiłam z Granna "Dzień i noc " - średnie zainteresowanie, może później jak dojrzeje do zadań z książeczki , "Laleczki " - Oli bardzo sie tu podoba ubieranie lalek , "Figuraki" - na to jeszcze za wcześnie a u dziadków zamówiłam "Patyczaki" - też raczej na później, ale może bedzie zabawa wg swojej fantazji. Na promocji kupiłam konia na biegunach KOŃ NA BIEGUNACH,BUJAK,konik Wielofunkcyjny w 24H (1261555696) - Aukcje internetowe Allegro ale też już na nim jeździ. Ostatnia rzecz jeszcze schowana to najtańsza deska do prasowania z żelazkiem i ją dostanie na Święta. W tym roku z zabawek już nic nie kupie ale jestem ciekawa Waszych pomysłów żeby dziadkom podpowiedzieć coś na Świeta albo urodzinki. Od rodziny myślałam o teledyskach Arki Noego i piosenkach dla dzieci http://allegro.pl/kids-the-city-3cd-fasolki-kukulska-nowa-i1306815276.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
a mi brak pomysłów, dziewczyny chyba mają za dużo, zabawki są na chwilę dosłownie. Ubrań też mają full.
 
Ola też ma łosia drewnianego na biegunach i lubi go bardzo :)
Ma też tablicę drewnianą dwustronną - taką do pisana kredą i magnetyczną - też lubi po niej bazgrać i przyklejać magnesy ;)
Ja już na pewno nic jej nie kupię bo też ma tego sporo, a podobnie jak Wasze dzieciaki zabawki są fajne na chwilę. Jedynie lubi budować coś z klocków (mamy duplo ten podstawowy zestaw) i z drewnianych klocków tez lubi stawiać wieże i potem je burzy, wkłada do pudełka i wywala i tak w kółko :)
Na topie teraz są takie zwykłe naczynka (jakieś talerzyki, miseczki, sztućce - kupione w markecie) - karmi wszystkie zwierzątka (takie figurki ma) i miśki, no i nas domowników oczywiście :) I lubi ustawiać samochodziki - to jeszcze zostało z kolekcji mojego brata :)
A na spacer zabiera swojego pieska drewnianego, którego prowadzi za sznureczek po całym parku :))
 
Ponieważ Karolkę fascynują kalkulatory, laptopy i generalnie wszystko co można "dusić", więc dostanie laptopa Cobi LAPTOP KUBUŚ PUCHATEK REWELACJA 60630 (1296703247) - Aukcje internetowe Allegro ;-) bardzo też lubi pacynki, zakłada je na rączki i gada do mnie, więc dostanie kolejną pacynkę DUŻA PACYNKA, MASKOTKA, ZABAWKA, NOWA, PREZENT (1250511001) - Aukcje internetowe Allegro... poza tym dostanie lalkę, kostkę edukacyjną Eichhorn Duża Drewniana Kostka edukacyjna POLECAM (1283971671) - Aukcje internetowe Allegro i tą grę, którą polecacie - Granna Dzień i Noc
Ogólnie - prezenty już kupione :-D a na Mikołaja dostanie zestaw - talerzyk, miseczkę i kubeczek porcelanowy z księżniczką, w pięknym okrągłym kartoniku ;-)
 
Oli spodobał sie konik drewniany jak była u swojej siostry a że znalazłam tego na promocji to kupiłam kolejnego grata.
Izka - przypomniałaś mi o pacynkach ! Można jeszcze dokupić teatrzyk (scene) widziałam takie ale drogie ponad 300zł, poprosze męża albo teścia to zrobią sami , myślę że no problem
 
reklama
Do góry