reklama

Zaczerwienione Wargi Sromowe

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez lenaDTR, 7 Kwiecień 2013.

1. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie, od kilku dni zauważyłam czerwone wargi sromowe u mojej córci, pediatra dała nam Clotrimazol ale pomaga na 2 dni jest spokój i za jakiś czas znów się pojawia zaczerwienienie, macie pomysł co to moze być??

2. noirel

noirel Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    stan zapalny jakiś,a chodzi na basen?albo brała ostatnio antybiotyk?możesz też podać priobiotyki,ważne czy też ma nieprzyjemny zapach,bo wtedy jest grzybica

3. reklama
  4. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    była chora to fakt a antybiotyki brała ok 10 lutego przez 10 dni!tYLKO jej nie swedzi ani nie piecze.

5. noirel

noirel Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    może dopiero się coś rozwija.a może nieświadomie sobie obciera tam.może to też być reakcja na pokarm...ale jeśli nie swędzi,nie piecze,nie ma przykrego zapachu,to nie ma co się niepotrzebnie stresować,obserwować i tyle;-)

6. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A czy dobrze wyciera sobie po sikaniu?? Moja ma czesto obszczypane wargi jak sie po sikaniu nie podciera w przedszkolu...

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    LEna jak się niepokoisz to zrób badanie moczu. U nas było to samo jakieś 2 tyg temu, tyle że Julka się skarżyła że ją pisia swędzi. Smarowałam clotrimazolem przez 2 dni ale nie pomogło więc posmarowałam pimafucortem (na recepte) i przeszło. Badanie moczu nic nie wykazało, wyszło idealnie, więc nie wiem od czego to swędzenie i zaczerwienienie było.

8. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie chodzi do przedszkola;(

No muszę złapać mocz jutro i zanieść, własc]nie clotrimazol pomaga ale na chwile i zaraz z powrotem, wczoraj podmyłam ja tantum rosa, ale nie widzę poprawy!

9. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to może w doimu się nie podciera dokładnie?

10. reklama

Poleć forum