reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczerwienione Wargi Sromowe

Lenuszka

Mamusia Gajusi
Dołączył(a)
2 Grudzień 2009
Postów
18 340
Witajcie, od kilku dni zauważyłam czerwone wargi sromowe u mojej córci, pediatra dała nam Clotrimazol ale pomaga na 2 dni jest spokój i za jakiś czas znów się pojawia zaczerwienienie, macie pomysł co to moze być??
 
reklama
stan zapalny jakiś,a chodzi na basen?albo brała ostatnio antybiotyk?możesz też podać priobiotyki,ważne czy też ma nieprzyjemny zapach,bo wtedy jest grzybica
 
stan zapalny jakiś,a chodzi na basen?albo brała ostatnio antybiotyk?możesz też podać priobiotyki,ważne czy też ma nieprzyjemny zapach,bo wtedy jest grzybica
była chora to fakt a antybiotyki brała ok 10 lutego przez 10 dni!tYLKO jej nie swedzi ani nie piecze.
 
może dopiero się coś rozwija.a może nieświadomie sobie obciera tam.może to też być reakcja na pokarm...ale jeśli nie swędzi,nie piecze,nie ma przykrego zapachu,to nie ma co się niepotrzebnie stresować,obserwować i tyle;-)
 
LEna jak się niepokoisz to zrób badanie moczu. U nas było to samo jakieś 2 tyg temu, tyle że Julka się skarżyła że ją pisia swędzi. Smarowałam clotrimazolem przez 2 dni ale nie pomogło więc posmarowałam pimafucortem (na recepte) i przeszło. Badanie moczu nic nie wykazało, wyszło idealnie, więc nie wiem od czego to swędzenie i zaczerwienienie było.
 
A czy dobrze wyciera sobie po sikaniu?? Moja ma czesto obszczypane wargi jak sie po sikaniu nie podciera w przedszkolu...
Nie chodzi do przedszkola;(

LEna jak się niepokoisz to zrób badanie moczu. U nas było to samo jakieś 2 tyg temu, tyle że Julka się skarżyła że ją pisia swędzi. Smarowałam clotrimazolem przez 2 dni ale nie pomogło więc posmarowałam pimafucortem (na recepte) i przeszło. Badanie moczu nic nie wykazało, wyszło idealnie, więc nie wiem od czego to swędzenie i zaczerwienienie było.
No muszę złapać mocz jutro i zanieść, własc]nie clotrimazol pomaga ale na chwile i zaraz z powrotem, wczoraj podmyłam ja tantum rosa, ale nie widzę poprawy!
 
reklama
Do góry