• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zaczynam starania...

Cześć Kochane.
Ja już sie nie mogę doczekać kiedy będę mogła tescik zrobic... Jejku jak te dni wolno mijaja! :(
No a staramy sie z meżusiem bardzo intensywnie ;) :P Tylko oby skutecznie...
 
reklama
nasze intensywne przytulanka zaczna sie od jutra...:) najważniejszym i decydującym dniem bedzie wtorek ...26-07(ja chcę prezenciku na imieninki!!! )
 
No a ja teraz niecierpliwie czekam na dni kiedy będę mogła teścik robić! Jejku czemu trzeba tak długo czakać na wiadomość o dzidziolku czy jest czy nie :( No nic... muszę się uzbroić w cierpliwość...
Lilith ogromne gratulacje! Dzidziuś na pewno zostanie z Wami! Bądź dobrej myśli a wszystko się super ułoży. Ani się spostrzeżesz a tu już 40 tydzień będzie! ;) Trzymam bardzo mocno kciuki.
 
reklama
Oj czuję coś że niedługo będzie wysyp ciężarówek:) Jakby nie było to jednak latem jest duzo nowych poczęć. Podobno dobrze się starać lipiec-sierpień. Ciepło, świerze warzywka i owoce, letnie wieczorki we dwoje... ::) Oj dziewczynki, napewno zafasolkujemy ;D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry