• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zaczynam starania...

axxa oj będezie się dziś działo:):):)
Ines muszą być II
Elżbietko nie martw sie jedną kreską na pewno będą wkrótce II a za rok już będziesz wozić dzidzię w wózeczku :laugh:
 
reklama
ja starm sie nie rozglądac juz, bo to mi nie pomaga,a wrecz przeciwnie. ale czasmi jak jestem gdzies na zakupach z mężem, to pokzauejmy soebie co nam sie podoba...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry