KatyB
Fanka BB :)
O widze ze sie tloczniej zrobilo...i bardzo dobrze
Lorelain wszystkiego naj dla M.
Roszpunka fajnie ze bedziesz mogla spedzic weekend z M tylko spokojnie nie udus chlopaka
Aniu u nas na razie sniegu nie ma ale podobno juz w nocy i jutro ma padac, tak ze nie bedziesz sama
Marysiu to daj nam znac jak ci poszlo na USG a my zaciskamy &&&&&&&&&&
Rozia jak nie pamietasz komu odpisac po dluzszej przerwie to rob tak jak ja....biore kartke i pisze komu co i jak
Marta to mamy cos wspolnego...tez uwielbiam nutelke
A ja wlasnie robie liste produktow na imprezke, mamy zamiar zrobic:
-bigos
-przepyszna pieczen z miesa miel w boczku
-salatka z zupek chinskich
-salatka czosnkowa z makaronem i kurczakiem
-watrobka w boczku
-salatka z mozzarelli
- tort 3 kawowy
-serniczek
;-)

Lorelain wszystkiego naj dla M.
Roszpunka fajnie ze bedziesz mogla spedzic weekend z M tylko spokojnie nie udus chlopaka
Aniu u nas na razie sniegu nie ma ale podobno juz w nocy i jutro ma padac, tak ze nie bedziesz sama
Marysiu to daj nam znac jak ci poszlo na USG a my zaciskamy &&&&&&&&&&
Rozia jak nie pamietasz komu odpisac po dluzszej przerwie to rob tak jak ja....biore kartke i pisze komu co i jak
Marta to mamy cos wspolnego...tez uwielbiam nutelke
A ja wlasnie robie liste produktow na imprezke, mamy zamiar zrobic:
-bigos
-przepyszna pieczen z miesa miel w boczku
-salatka z zupek chinskich
-salatka czosnkowa z makaronem i kurczakiem
-watrobka w boczku
-salatka z mozzarelli
- tort 3 kawowy
-serniczek
;-)