ilona24
Podwójna mamuśka :*:*
Aga my mieliśmy taki plan aby czekać az do porodu ale ciekawośc niestety jest silniejsza , choć ciągle mi mówią w koło ze bedzie chłopak bo wyładniałam ale ja chce wierzyć w coś innego
i nie chce słuchać i zaprzeczam zawsze jak słyszę "bedzie drugi synek"
Marysia trzymam kciuki za wizytę !!!!!!!! daj znać nam co i jak
moze płec poznasz 
Marysia trzymam kciuki za wizytę !!!!!!!! daj znać nam co i jak
Ostatnia edycja:


