• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

silene mediumk5bxiu56489d73769dcaa59957.jpg

ilonko mi sie wydaje ze to jesnak mozliwe hehe u mnie mala 2 tyg temu miala pol kilo a wedlug suwaczka dopiero teraz ma ok pol kg

katy kochana[video=youtube;--LBI2PLjc0]http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0[/video]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
silene witaj co to za pytanie :))) asiczka ma rację

Ilonka nocka masakra,wiesz ja nie jestem do psa przyzwyczajono bo on razem z G sie wprowadził i mnie strasznie denerwuje bo ja lubie czysto i porzadek a on strasznie brudzi:(((((( i to mnie bardzo irytuje
 
Lori mamy amstaffa wygląda tak 20100605004.jpg
ogólnie jest słodki ii kochany ale potrafi byc złosliwy i mnie np ciagnie na smyczy !!!!!z psem w bloku to nie jest dobry pomysł,my czesto wyjezdzamy i jest kłopot :((( bo nie zawsze psa mozna zabrac ,a on tez nie wszystkich lubi i musimy go wykastrowac bo zaczał robic sie agresywny


no ja zobacze czy mi moje autko odpali,chociaz po ostatnim długim weekendzie jak go nie odpalałam to jak wrócilismy to zapaliło odrazu hehe a niektórzy maja duuuzy problem
 
Ostatnia edycja:
KATY wszystkiego naj naj naj naj lepszego co tylko sobie wymarzysz żeby się spełniło :)

Kurcze 3 dni do testowania aj ja jaj :/

Śmieszne dziecko :)) xD - YouTube coś na pocieszenie :)

Malami piesek fajny, mi się strasznie podobają wyżły weimarskie ale mieszkam w bloku na 6 piętrze i pies niestety odpada :( no i one muszą 80 minut dziennie biegac a gdzie ja będę z nim latac he he he
 
Ostatnia edycja:
KATY WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ SLONECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA ZYCZE CI TYLKO JEDNEGO (TAK JAK ZYCZYLAM KAROLCI ) ZE PREZENT ODBIERZESZ SOBIE NA KONIEC CYKLU :) :) :)

Lorelain my zaszlysmy z w ciaze dokladnie w tym samym dniu
:-):-):-) wiec wiesz co to znaczy he he :-):-):-)

Ilonko sprawdzilam u ciebie i nie wiem bo wychodzi ci 4 dni po pelni a 3 przed nowiu ( he he sama nie wiem o co chodzi ) ale ja tam wierze ze bedzie coreczka (bardziej u ciebie niz u mnie ) :-):-):-)

Silene witaj z powrotem sloneczko . Mam nadzieje ze zostaniesz juz na dlugo. A jak tam staranka ???
 
losiczka,dzięki kochana<3
Jeśli chodzi o staranka to nie chcę zapeszać wczoraj powinna być @ ale jej nie ma,brzuch boli ale lekko nie jak zazwyczaj.Jeszcze się nie cieszę i podchodzę do tego z dystansem.
A tobie kochana gratuluję bo nie miałam okazji :*
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry