KatyB
Fanka BB :)
Dzien dobry kochane:-)
Na poczatku musze.......ba musze....CHCE
wam podziekowac bardzo milo sie czyta zyczenia samych podwojnych kreseczek 


Dziekuje za wszystkie torty, baloniki, GOLYCH FACETOW spiewajacych STO Lat i w ogole za wszystko, wszystko a przede wszystkim za wsparcie i za to ze jestescie


Silene kochana ale mi prezent zrobilas ze sie pokazalas;-), tylko obiecaj ze juz na tak dlugo nie bedziesz znikac
Scoti :-) wpisz mi prosze wiek 31
Na poczatku musze.......ba musze....CHCE
wam podziekowac bardzo milo sie czyta zyczenia samych podwojnych kreseczek 


Dziekuje za wszystkie torty, baloniki, GOLYCH FACETOW spiewajacych STO Lat i w ogole za wszystko, wszystko a przede wszystkim za wsparcie i za to ze jestescie



Silene kochana ale mi prezent zrobilas ze sie pokazalas;-), tylko obiecaj ze juz na tak dlugo nie bedziesz znikac

Scoti :-) wpisz mi prosze wiek 31

