• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
AAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie mówiłam ty strachaczu Gratuluje kochana!!!!!!!!!!!! to forum na prawdę jest szczęśliwe :tak::tak::tak:
 
Silene brzuszek zawsze pobolewa jak na @ :tak: to normalny obaw :tak:a test zrob pojutrze to kreseczka powinna byc mocniejsza :-)


Trzeba wspomnies Scoti zeby cie do tabelki wpisala :tak:
 
test1.jpgBlada ale jest!
Dzięki Dziewczyny!
 
reklama
silene witaj po tak dlugiej nieobecnosci :-) Kochana gratuluje dwoch kreseczek :-)
Katy Skarbie wsystkiego co najlepsze, spelnienia marzen, wszystko by sie ukladalo no i szybkiego zobaczenia dwoch kresek a pozniej spokojnej ciazy i sliczego zdrowego bobasa :-)
u mnie @ niet, brzuch pobolewa troszke cyce prawie w ogole, ciag dalsy czekania...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry