• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Dziewczynki to ja nasiusiam w poniedziałek dzień przed @ mąż pójdzie do pracy i bez stresu sobie zrobię, bo mam jeszcze wolne. A tak będzie mi marudził :/

silene ja kwas foliowy biorę już rok więc myślę, że jak najbardziej :)
 
Silene dawno :-Dpowinnaś to zrobić! Bierz i nie zastanawiaj się. Ja biorę od września.

Marta racja, w spokoju, bez stresu sobie sikniesz:-), ja też nie lubię jak ktoś mi po chałupie sie kręci
 
silene juz dawno powinnas brac ten kwas :-)
ja mam skleroze i zapominalam brac a teraz sobie zrobilam ze zawsze przed sniadaniem w kuchni mam tabsy i biore i nie zapominam o tym kwasie. tyle ze ja mam wskazane brac 2 tabletki mam wieksza dawke
 
silene no gratuluje kochana :-D i slij tu nam szybko fluidki bo potrzeba duuuzo hehe
marta trzymam &&&&&&&

ilonka no własnie jak to z ta lutką jest ????

ja po zakupach ,ale jakby ktos kazał isc mi znowu to chyba bym udusiła taki kocioł w sklepach !!!!!! a teraz zachciało mi sie płytki w łazienkach i kuchni szorowac,znowu jak głupia wymyslam robote a pozniej padne jak placek wykonczona
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry