anusia88sc
Fanka BB :)
modlen; co ty muwisz droga , nie morzesz sie poddawac , wiem jak sie czujesz ja to od roku juz przezywam wiem ze ciezko jest jak za karzdym mcem niema dwoch kreseczek, nie morzesz sie poddawac glowa do gory bedzie dobrze:-)
bo nie wiesz co Cie czeka w przyszlosci, tak jak kazda z nas moze nie bedziesz musiala czekac do wakacji.
ba ...........Napewno wczesniej bedziesz tulic swoja wyczekiwana 3jeczke i spiewac kolysanki. W sumie to jeszcze szmat czasu wiec glowa do gory ;-)
tyle pisałyście o kręceniu tyłkiem, że też postanowiłam pokręcić! wrrr, ale mi się chce! jutro będzie gwałt za gwałtem aż będzie prosił żebym go zostawiła 
