P
piąteczka
Gość
karolinko no widzę, że nieźle Ci dali popalić. taki duet rzeczywiście nie do pozazdroszczenia
ale głowa do góry- będzie dobrze- kurcze a może jeśli macie taką możliwość wyjedźcie gdzieś na weekend? troche od mamusi odpocząć?
ilonka jak możesz to zerknij proszę czasem na mój wykres bo tak mierzę i mierzę ale nadal nic z tego nie kumam
ale głowa do góry- będzie dobrze- kurcze a może jeśli macie taką możliwość wyjedźcie gdzieś na weekend? troche od mamusi odpocząć?ilonka jak możesz to zerknij proszę czasem na mój wykres bo tak mierzę i mierzę ale nadal nic z tego nie kumam
Ostatnio edytowane przez moderatora:

co jest grane?
A TO DOPIERO JUTRO
CZYLI MEZA MASZ NA WEKEND? TAK SOBIE PATRZE NA TWOJ WYKRES NIE ZABARDZO SIE NA NIM ZNAM ALE TAKI SKOK W GORE
NIECH SIE MEZUS SPIESZY 
