agnieszka_dk
Fanka BB :)
ale tutaj świątecznie!!!aja znówjakiegoś dołka mam ze sie nie udało...tak czuje...eh i swieta takie smutne beda dla mnie;-(
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


a on wychodzi z zalozenia ze wystarczy w srode i sobote
Katy masz lepiej bo moj mąż preferuje tylko czwartki ha ha
mam nadzieję tylko chwilowy dołek? Jeszcze nic przesądzone nie jest, poczekaj do testu. Życzę Tobie żeby się udało:-)
TEMPKA PNIE SIE DO GORY A WY JAKIES DOLINKA MACIE OJ OJ A RYCZEC TO BEDZIECIE ALE ZE SZCZESCIA :-):-):-)
A DO TEGO LATEM ZAPALONY WEDKARZ


to łączę się z Tobą w bólu,mój mąż jeżdzi też na lód, co na początku strasznie mnie denerwowało, teraz już przywykłam, nawet raz sama z nim byłam, ale to było chwilowe zaćmienie umysłu
bo nie cierpię tegooo