ilona24
Podwójna mamuśka :*:*
anaber- kiedys kupiłam 6 kg PERSILA w biedronce i modliłam sie aby juz sie skonczył bo sądziłam ze Persil to najlepszy proszek, a nie dosc ze mi nie dopierał i mi białe ubranka poszarzały !!!!!!!! koszmar, kupiłam płyn DOMOL w Rossmannie , i powiem szczerze ze fajny jest, ubrania są super miękkie bez płyny do płukania, ale chyba dokupie tylko ten Vanish do tego Wolite na razie i mysle ze bedzie OK, a potem kupie Domol albo jakiś proszek.....co do bólu brzucha to ja czekam aż mnie zacznie boleć, bo w tamtym cyklu zaczął boleć mnie już jakos tydzien przed @ i tez sadziłam ze to cos nie tak ze to chyba na @ juz, bo przeważnie jak byłam w ciąży to zaczynał boleć ale jakos 3-4 dni przed @ ale nie az 7, wiec ja teraz po ciuchutku czekam sobie moze zacznie boleć za pare dni
no tak pomarzyć zawsze można
dobrze ze to nie kosztuje !!!!!!!!!!!!
teraz zyc nie bede mogla przez te twoje lazanki ;p hehe.
( poddasze i big skosy )

