reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Trochę wam zazdroszczę tych planów i oglądania wózków. Ja na razie czuję się jakbym miała przewlekłe zatrucie albo silną lambliozę a nie była w ciąży. Jakoś to w ogóle do mnie nie dociera. Jednak mój mąż wpadł na genialny pomysł. Na święta dostanę od niego w prezencie spódnicę i spodnie ciążowe. Wybierzemy się razem na zakupy i powiem mu co mi się podoba. Ech...jest genialny! ;D ;D ;D
 
reklama
Mnie na razie omija zakupowe szlenstwo choc patrze na stronki i troche przerazaja mnie koszta produktow dla dzieci.
Mysle jednak, ze po Nowym Roku zaczniem pomalu rozgladac sie coraz bardziej i ewentualnie myslec o zakupac. Nie wierze w przesady i mysle, ze chodzi tu raczej o kwestie znacznie silniejszego odczucia straty gdy poczynilo sie pewne zakupy a potem jednak cos jest nie tak. Ja w kazdym badz razie podchodze do wlasnej ciazy nadal bardzo nieufnie ale po nowym roku zakupy robic bede bo mam wymowke, ze jakby co to oddam przyjaciolce - bo akurat jest w ciazy tydzien starszej niz moja ;D Zreszta pewnie jesli cos kupie tak wczesnie to beda ciuszki bo pewnie nie opre sie soldenom :laugh: a z wiekszymi zakupami poczekamy do maja. Na temat wozkow troche czytam -szczegolnie wypowiedzi innych mam, tyle, ze mam troche problem bo my wozka w Polsce nie kupimy wiec wybor bedzie troche inny. Na razie z obserwacji i doswiadczenia znajomych obstawiam dwa : bugaboo cameleon i quinny - ale co bedzie to sie zobaczy. Najwazniejsze jest bowiem w tym wypadku wlasne doswiadczenie wiec czekam kiedy bede mogla na spokojnie obejrzec je w sklepie jak tez przejrzec inne mozliwosci ( bo jeszcze w zadnym sklepie z produktami dla dzieci nie bylam).
 
Moj mąż bardzo spokojnie( w przeciwieństwie do nie :D podchodzi do zakupów. Ja jak tylko dowiedziałam się, ze jestem w ciaży(robiąc wyłącznie test)-kupiłam kilka ciuszków gl na lato takich spioszków i body:)..no nie wytrzymałam:)- teraz przystopowałam, ale zamierzam ciutke zostawić kask - wydajac na ciuszki dla dzidziusia(może i cos dla siebie-większego juz ::)w Anglii...a łózeczko i wózek-oraz malowanie pokoiku zosatwiamy na wiosne- myslę juz tak w kwietniu pomalutku wić gniazdko dzidziusiowi:)
 
Oj dawno mnie nie bylo a wy tyle naskrobalyscie:))) :) :)
Ja tez sobie ogladam, najwiecej mebelki do pokoju dzidziusia:))))
Oczywiscie bym je juz chciala kupic ale najpierw musimy urzadzic reszte mieszkania...Za pokoik malucha wezmiemy sie jak bede tak mysle w 7 miesiacu ciazy:))) I juz sie nie moge doczekac!!!
Ubranka dla maluszkow sa takie sliczne i zabawki i mebeleki...
A tak na poczatke to calkiem sporo trzeba wydac:lozeczko, przewijak, ubranka pierwsze, wanienka...ale to kupowanie to sama przyjemnosc
Mi sie badzo podobaja 3-kolowe wozki albo takie na pompowanych kolkach :) :) :)
 
Wiecie, w koncu przeprosilam ciuszki sportowe. Kilka miesiecy temu mialam taki ped do zdrowszego trybu zycia, postanowilam biegac itp.... Kupilam sobie wtedy kilka par spodni takich do cwiczen z bawelny rozciagliwych i choc z mego postanowienia nici wyszly (strasznie ze mnie len jesli chodzi o aktywnosc fizyczna) to ciuszki sie przydaly ;D
Biegam teraz po domu w t-shircie z napisem 'athletics' na piersiach i sama sie z siebie smieje bo co jak co ale moje piersi teraz to sa super atletyczne (choc jezykowo to nieco inaczejj wychodzi ale takie skojarzenie mi sie samo nasuwa).
No i jednak trzeba bedzie wstapic do sklepow z ciuszkami kolo swiat...
 
no ja jestem bardzo zadowolona z dzinsow ciazowych, na taki elastycznym pasku, bo sa bardzo ladne, wygodne i powinny na cala ciaze starczyc.Fajne sa tez takie dlugie koszulki, ktore zakrywaja brzuszek!

teraz mam przed soba prawdziwe wyznanie:
znalesc suknie slubna!nawet nie wiem jaki kolor, a do tego zima, nie mam za bardzo pomyslu........

cicha, fajnie musisz wygladac w tych sportowych ciuszkach :D ja nic takiego nie mam a troche mi zal moich ladnych spodni wiec uszylam sobie takie gorsze spodnie heh
 
a ja dzisiaj zaszalałam i ( własciwei mój mężuś) i kupił mi spodnie" bojówki" oliwkowy i bluzeczkę czekoladową z firmy 9 fashion są super super wygodne i praktyczne....ale mam radochę!!!
 
Super Olu. Ja w sobotę pół dnia zmarnowałam. Byłam w kilku centrach handlowych i nie znalazłam żadnego butiku z ciuchami ciążowymi. W tym moim H&M-ie też byłam po raz drugi. Zapytałam sprzedawcę i się okazało, że w tym akurat wycofali ciążowe ciuchy. Podał mi adresy gdzie są ciążowe ciuchy himowskie, więc w tą sobotę lece na zakupy znów. A uśmiałam się w tym H&M co nie miara. Doszłam do tego sprzedawcy i pytam:"przepraszam, czy są u Państwa ubrania ciążowe?", a gościu na to:"dla kobiet?" Moja reakcja: ??? ??? ??? ??? :o ;D
 
reklama
dziewczyny ja zaczynam poszukiwania ciazowej sukni slubnej hehe
oczywiscie zadnej bialej z koronkami i welonem nie planuje, ale chce cos eleganckiego i NIE czarnego!
najchetniej jakas zielen albo czerwien, zywy wesoly kolor, a do tego eleganckie i.....zeby mi sie brzuszek zmiescil!
slub za poltora miesiaca mniej wiecej wiec troszke pewnie nabiore ksztaltow heh
jutro ide sie po sklepach rozejrzec, ale bedzie to wyzwanie niezle :D
szczegolnie, ze jest zima a ja nawet plaszcza eleganckiego nie mam!

pocieszam sie, ze np bukiet jest latwo skombinowac ;D
 
Do góry