reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Ja jeszcze na szcęście mieszczę się w większą część garderoby, ale ostatnio zauważyłam, że ulubione spodnie, które do niedawna były dość luźne stały się dopasowane. To znak, że niedługo pora na zakupy. A to będzie naprawdę wyzwanie, bo jestem dość niska i ciężko mi kupić coś fajnego, żeby pasowało. Ale myślę,że na początek uda się normalne ciuchy tylko wiekszy rozmiar.
 
reklama
Dziewczyny czy zaczyna u Was się budzić instynkt tzw "robienia gniazda" czyt. kupowania ciuszków , planowania zmian w mieszkaniu itd. ??? :)
 
Tak Tak Tak!!!!!!OluK:)
Juz nie mogę się doczekac kiedy będzie stało łóżeczko!..Kiedy pomalujemy pokoik na inny kolorek-np brzoskwinka;)..upatrzyłam sobie juz kilka rzeczy..np wózek(ale muszę jeszcze zagłebic info o nim), łóżeczko i pościel dla dzidziusia( w kolorze kremowym--e-crie(nie wiem jak sie pisze:)..i takim pastelowym pomarańczu:)..
Co sądzicie na temat wózka firmy breaker??..nic o niej nie wiem:/..ale strasznie podobają mi się kolory:)

Ech- dziś śniło mi sie, ze gin powiedział mi- bedzie miała pani-coreczke;):):)..i mezowi śniła sie córeczka!:)..ale jemu już taka urodzona- i opowiadal, ze była -cała ja:)-jak byłam mala-ciemna karnacja i ciemne oczka i włoski:)- i juz mówiła do niego-tatusiu:)
 
Oj Rusałeczko ale masz sny...a intuicja co Ci podpowiada??Chłopiec czy dziewczynka??? Co do wózka breakera to słyszałam o nim ,że jest dosyć ciężki..a ja nastawiłam się na wózek z gondolką , wiesz latem nie będę woziła Malucha w śpiworze bo za ciepło i na pewno nie wykorzystałabym go...a do zimy będzie za mały, aby wozić w nim Kruszynkę..a tak w gondolce będzie mial dużo przestrzeni i wygody..ale jeszcze zobaczymy :)
 
my myslimy, zeby kupic jakis trzykolowy wozek, taki ktory sie potem przerabia na spacerowke i moze jeszcze z fotelikiem samochodowym. Szczegolnie, ze latem bedzie u nas rodzina,a potem pojedziemy do Polski na wakacje wiec jezdzenia samochodem troche bedzie.
Obejrzelismy juz chyba milion stron internetowych z wozkami, ale jeszcze bedziemy spacerowac po sklepach.
Lozeczko i rozne takie chcemy kupic w IKEI bo tam zawsze jakas promocja i fajne rzeczy maja :D
latem dopiero sie przeprowadzamy do wiekszego mieszkania wiec wszelkie remonty i malowania dopiero po narodzinach, ale moze narazie nie bedzie trzeba radykalnych zmian przeprowadzac.
Wielkie zakupy mamy zaplanowane na kwiecien, ale ja najchetniej wszystko bym juz kupila.
Szczegolnie, ze dostalismy mnostwo katalogow, zobaczcie sobie:
www.difrax.com
www.beaba.com
http://calineczka.pl/sklep/
smoczki difrax sa strasznie slodkie:
h_1.gif
 
Ogladalismy dzisiaj wozki i juz w drzwiach sklepu "zakochalismy" sie w tym:

jane_slalom_2000_rclass.GIF

gondolka, fotelik i spacerowka, nawet jazde probna robilam :D
wszystko bardzo leciutkie, az sie zdziwilam jak gondolke podnioslam!
ale chcemy czerwona wersje kolorystyczna:
slalomprocarrycotS.jpg

widzialam, ze jest tez w wersji zgnilozielonej, ale u nas chyba niedostepna
ogolnie szalenstwo zakupowe sie zaczyna ;D ;D ;D
 
Rzeczywiście bardzo fajny ;D. A ja doznałam w piątek szoku jak zobaczyłam że wózek potrafi kosztować prawie 3000,- . :mad:
 
Fajniusi:)
a my poki co upatrzylismy sobie..tylko chcielibyśmy go jeszcze zobaczyc "na żywo":)..
mikrus-a alu sprint-nasz faworyt!, implast-a 4xl, bądz deltim-a fokus-chociaż kólka tego nam sie średnio podobają:/..ktoś coś wie o tych wózeczkach?:)
 
reklama
narazie znalazlam dwa sklepy z wozkami w calej Antwerpii :p
wiec za duzo wozkow na zywo nie widzialam, a tak to duzo w necie przegladamy...jednak jak dotkniesz i zobaczysz to co innego zawsze. ..
tutaj nie mam samochodu, wiec tez nie dojade gdzies na obrzeza inaczej niz busem, z reszta w Belgii nie ma za bardzo centrow handlowych.
Mysle, ze jak bede w Poznaniu to przejde sie z mama po roznych sklepach i moze cos tam kupie w koncu.

oj sumka, te wozeczki potrafia kosztowac zawrotne kwoty!
ten nasz az takiej ceny nie ma, ale ma fotelik i spacerowke wiec moze sie oplaci.
my tam juz wydatki planujemy heh ;D
 
Do góry