reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

Marlas - niestety są. Mam dwie butelki aventa, jednądostałam po szkole rodzenia, a drugą (tą natural) mam od laktatora i niestetykilka razy zapomniałam założyć tej uszczelki i Szymka zalałam herbatką:crazy:

 
reklama
Ja nie planuje wielkich zakupów bo wszystko mam po córce . Wózek (Chicco trio for tour - super się sprawdził teraz tylko obicie do spacerówki dokupiłam nowe), łóżeczko + pościel, leżaczek z huśtawką, fotelik do karmienia, nawet zestaw butelek avent mam, laktator, sterylizator parowy jest tylko smoczki będzie trzeba kupić nowe :) Chusta-nosideło też się znajdzie, wanienka ze stelażem. No i ubranka :) Nawe nie wiecie jaka to ulga że nie muszę się tym od nowa zajmować :) Wiadomo parę rzeczy trzeba dokupić ale to już nie są takie ilości :) Jedyne co kupiłam póki co to kosz mojżesza na stelażu z kołyską - dzidzia będzie z nami w sypialni w nocy przez pierwsze miesiące, a pokoik urządzę swoją drogą :)
 
Pscółka i Spółkaja parę lat temu jak kupowałam butelki to nie miały żadnych uszczelek, i nic mi się z nich nie wylewało, to chyba jakaś nowość mi tu chodzi o te starej serii, dobrze, że wspomniałaś , że do tych nowych też są uszczelki, bo podobno nie można ich dokupić i później jest problem:crazy: hmm sama nie wiem , chciałam kupić zestaw startowy właśnie Avent NAtural , bo mam nadzieje, że tym razem będę mogła karmić piersią, a one mają fajne smoczki:tak:

Dorota. D
ja na szczęście też mam troszkę rzeczy po małej, więc ominie mnie sporo wydatków:-) Mimo, że wiedziałam, że będzie dziewczynka zawsze jakoś kupowałam w niebieskich odcieniach akcesoria, bo bardzo lubię ten kolor, więc jak będzie chłopak to też będzie pasiło:-p
 
Ok. Ale dzięki za odpowiedź;-) może Avent się troszkę psuje, i trzeba zmienić firmę :-p Zobaczę Lovi na allegro:tak: Mi zależy na prostej butelce, bez zakamarków , żeby ładnie można było domyć. Ja bardzo byłam zadowolona z butelek Aventa , z córką tylko takich używałam bo ona od początku na butelce:-( Jednak niekapka nie polecam:angry:
 
reklama
Pscółka- nawet nie zauważyłam, że mają funkcję samosterylizacji:-p. Mają jednak jedną wadę, termoochraniacz na te butelki jest drogi ok 45 zł w aptece.

Marlas- wydaje mi się że można, ale nie jestem pewna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry