reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

reklama
faktycznie, fajnie wygłąda ta poducha.
A z ciuchami faktycznie zaczyna być krucho :D. Bluzek parę jeszcze mam, bo zawsze nosiłam dość luźne, ale ze spodniami kiepsko. Już się w swoje nie mieszcze. Tzn wchodzę w bardzo grube sztruksy, niestety nie na tę pogodę. A jak się ochłodzi, to już ich nie dopnę.
Strasznie mnie irytuje, że ubrania ciążowe są takie drogie. Tym bardziej, że ponoszę je przez 1-2 sezony i tyle (no, chyba, że zdecydujemy się na pięcioro dzieci ;D).
 
Rzeczywiście z tymi ciuchami nie jest za łatwo. na razie wchodzę we wszystkie przedciążowe, ale pewnie juz niedługo tak będzie. Tydzień temu byłam u męża w Wawie i myslałam, ze coś kupię na przyszłość, ale ceny mimo przecen :( tragiczne, do tego same wielkie rozmiary. W Mothercare kupiłam tylko bluzkę koszulową i sukienkę długą,czarną, rozciągliwą ;)(kolor mało ciążowy, ale od biedy pod żakiet może być). Z poprzedniej ciązy nic nie mam, bo to było ponad 10 lat temu. :p
 
ja mam z poprzedniej ciąży dwie pary spodni ale w jednych mam rozwalony zamek (hmmm ::) ) i muszę je do cioci zawieźć żeby mi wymieniła a drugie są za kótkie :o nie mam pojęcia jak to możliwe, urosłam musi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

tak czy siak minimum jedne muszę kupić ech ::)

Miśka mi by się taki wielki rozmiar przydał, boję się że wszystko będzie na mnie za małe :mad: :-[
 
a ja wczoraj tez na zakupach bylam i kupilam sobie spodenki 3/4 {w sumie nie wiem na co lato sie konczy} i bluzeczke ale fajne przeceny sa u mnie spodnie ciazowe dlugie po 39 zl tyle ze nie bylo mojego rozmiaru same duzea w swoje spodnie przed ciazy to juz sie w rzadne nie mieszcze juz na brzuszku nie dopnę
 
::)no ja swoja garderobę też muszę powoli zmienić bo ostanio swoje dźinsy odpinam gdzie tylko moge .....zwłaszcza w samochodzie :p
 
To samo robie ostatnio ;).A co do tej poduszki,to tez ja ogladalam i zapewne kupie,bo sobie jaski juz podkladam ,mimo,ze brzuchal malutki ;)
 
ja się w pierwszej ciąży tak namęczyłam że teraz jak tylko się dowiedziałam o maluszku to zapowiedziałam mężowi że muszę ją mieć
i mam... ;D ;D ;D ;D
póki co Izka ją molestuje ale mam nadzieję że mi ja odstąpi niedługo... jeśli nie trzeba będzie kupić drugą :D :D :D
 
Niesamowicie mi się spodobał pomysł z tą poduszką!! Muszę powiedzieć mężowi, żeby mi ją koniecznie zamówił!! A co do zakupów, to czy może mi ktoś polecić dobry i niedrogi krem na rozstępy?? Wczoraj zobaczyłam jednego okropnego rozstępa na mojej piersi :mad: i muszę zadziałać, żebym więcej nie miała :D i mam jeszcze jedno pytanie nie wiem jak mogę pod swoją wiadomością umieścić ten rysuneczek z fasolką i wiekiem dzieciątka :(HELP!!
 
reklama
Patch, najtańszy na rozstępy jest krem Ziajka, ok 12 zł, ale nie wiem jak skuteczny. Ja używam firmy Gerber - krem przeciw rozstępom z kompleksem ujędrniającym i ten na pewno jest dobry, bo sprawdziłam na własnej skórze (ok. 22 zł). Polecam!
 
Do góry