reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

U mnie też się robi niewesoło z ciuchami, a jeszcze w tamtym tygodniu wchodziłam prawie;-) we wszystkie rzeczy. Brzuszek pokazał się niespodziewanie:confused: . Ostatnio kupiłam spódnicę falbaniastą na gumce i jestem szczęśliwa. Byłam w kilku ciuchlandach, ale nic nie udało mi się upolować. Były dżinsy ciążowe w b. dobrym stanie, ale rozmiar 48:szok: , a może i większe. Być może zrobiłam błąd,że ich nie kupiłam, bo na koniec 9 miesiąca byłyby ok:-D. Za to kupiłam czarne wełniane spodnie rozmiar 40 i na jakiś czas wystarczą, bo mam luz na brzuszku.
 
reklama
A zaglądacie na Allegro? Ja z miesiąc temu za 43zł kupiłam tam świetne dżinsy, prawie jak nowe, szyte jak na miarę, z wysokim przodem i chodzi się w nich naprawdę rewelacyjnie, nic nie uciska a jestem na to bardzo uwrażliwiona. Pewnie pochodzę w nich do końca ciąży, innych na razie nie mam, jedynie niewyjściowe dresowe ale na szczęście nie muszę często wychodzić bo pracuję w domku i wychodzę tylko do sklepiku albo do lekarza ;-)
 
Dziewczyny a nie myslałyscie aby kupowac spodnie np w sklepach sportowych.....i wcale nie muszą byc z jakiegos ortalionu. Ja sobie kupilam 2 pary czarnych spodni z "lajkry"(dokladnie bawelna +lajkra)....są szerokie i rozciągliwe ale nie wypychaja się kolana....material jest rewelka...nie do zdarcia....i fajnie wygladają....nosi sie je pod brzuszkiem....dobre jak ktoras nie lubi typowych spodni ciązowych z tą gumą na brzuchu!!!!
Te portki co kupilam są firmy REEBOOK...i zaplacilam za nie mniej niz za spodnie w sklepie ciązowym.....a dodatkowy atut...ze bede je nosic rowniez po ciązy!!!!! POLECAM!!!!
 
No ja tez mam takie spodnie nike sprzed ciazy z bawelny z lycra i musze przyznac ze bardzo dobrze sie w nich chodzi. dodatkowo sa wiazane na brzuchu wiec mozna nosic i na i pod dzidziusiem :) kolanah oczywiscie sie nie wypychaja (mam juz je 3 rok) i jak sie zalozy do swetra czy bluzy to spokojnie mozna w tym biegac po ulicy bo zupelnie nie wygladaja na dresy. a model nazywa sie "jersey pant" i jest co roku wznawiany.
 
Ja wczoraj kupiłam sobie spodnie. Na taką pogodę, jak teraz, mam co prawda 2 pary, ale obie czarne i już mi się tęskniło za jakąś odmianą. Poza tym jedne będę musiała niedługo oddać. Znalazłam sklep z tanią odzieżą, gdzie jest dużo ciążowych rzeczy (mierzyłam tam 5 par, w bardzo dobrym stanie, z czego 3 b.fajne, ale niestety za krótkie:no: ).
 
A, i jeszcze zaopatrzyłam się w nowe biustonosze, bo te, które kupiłam 2 miesiące temu już się powoli robią za małe. Wreszcie nie mam problemu z małym wyborem w moim rozmiarze (przed ciążą nosiłam małe A, a teraz celuję w C:-D ). Tym razem kupiłam takie do karmienia, z nadzieją, że może ponoszę je nie tylko do porodu, ale i po. I liczę na to, że rozmiar już mi się zbyt dużo nie powiększy, bo jeśli tak, to:szok: . I tak nie bardzo się poznaję w lustrze, nie mówiąc o tym, że większość bluzek przestała na mnie pasować nie tyle w brzuszku, co właśnie w biuście:-D
 
He, he, ten sam "problem" tylko od drugiej strony. Fajnie, jakby się dało to wypośrodkować;-) . A przeszkadza mi głównie to, że ciuchy przestały pasować, a w sklepie odruchowo oglądam bluzki na moją dawną sylwetkę, większych po prostu nie zauważam:happy:
 
wlasnie kupilam sobie fajne spodenki. takie "do pracy". w H&M. brazowe w jodelke ze sliczna aksamitka wiozana na brzuszku. slodziutkie :) nareszcie cos ladnego na zime :)
 
reklama
Do góry