reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

AniaKalway, chetnie sie wypowiem. poniewaz zniechecona opinia Wisni na temat styropianu (nienawidze jego odglosu, brrr!!) nie zdecydowalam sie na zakup. ale ktoras z dziewczyn podpowiedziala zeby zawinac koldre jak nalesnik i ja tak zrobilam. zszylam na laczeniu i owinelam polarkowym pledem ktory tez podszylam zeby mi nie spadal. i mam za darmo suuuper wygodna i nieszeleszczaca poduche. polecam!!
 
reklama
Oj mnie też skutecznie "szeleszcząca poducha" zniechęciła. Ja niestety nie mam talentu do szycia i kupiłam w Lidlu poduche o takim właśnie kształcie z "normalnym" wypełnieniem ;-) - tzn. jakaś watolina czy coś takiego jest w środku. I jestem zachwycona :tak: Mój mąż ma niezły ubaw co ja wieczorami wyczyniam z tą poduchą :rolleyes2:. Generalnie - polecam :laugh2:
 
a ja dzis kupilam sobie shape mama z zestawem cwiczen dla kobiet w ciazy na dvd. i pedze cwiczyc. jak skoncze to powiem wam jakie wrazenia:cool2:
 
juz cwiczylam z ta plyta dvd i powiem szczerze ze poczatek jest spoko bo super rozgrzewka z salsa, mamba i czacza na mozliwosci ciezarnej;-)
potem troche gorzej bo wzmacnianie miesni z joga ( mowie to z cala moja miloscia do jogi) ktore sa cokolwiek monotonne i jak dla mnie za duzo takich samych powtorzen. za to ostatnia czesc, czyli relakcsacja z rozciaganiem jak najbardziej przyjemna :-)
 
hej, ja kupilam poduche z wkladem poliestrowym nieszeleszczacym i jest rewela, zwlaszcza w nocy kiedy niewygodnie.

co do Shape do ze mnie tez dupa bo tez kupilam po porodzie :wściekła/y: chyba kupie jeszcze jednego :confused:
 
No.. a ja specjalnie do Empiku pobiegłam za tym Shapem, w nadziei że dzięki tym ćwiczeniom moja waga przestanie tak lecieć w górę... zadowolona przyniosłam ćwiczonka do domu (w sklepie były i te W ciąży i te Po ciąży) a dzisiaj się dowiedziałam, że z powodu skróconej szyjki nie wolno mi ćwiczyć bo może się to skończyć pęknięciem worka owodniowego, wypłynięciem wód płodowych i "będzie po ciąży" jak to lekarz ujął :baffled: :sad:
 
oj Joasiek, to szkoda ze sobie nie pocwiczysz :baffled: ale lepiej uwazaj na siebie. ja mam ostatnio jakies leki o dzidziusia, nie mowiac o tym ze juz zaczyna mi sie snic porod. i co njalepsze w tym snie to jakos niewiele boli:baffled: a sny na przekor sie sprawdzaja:-(

ana.30. jak bym miala kupowac go jeszcze raz to bym tego nie zrobila bo te cwiczenia jak dla mnie sa za nudne:baffled: serio, raz da sie rade, a potem ten element z joga po prostu mnie zabija:dry:

a ja wczoraj uzupelnilam zapasy kremu zapobiegajacego rozstepom pharmaceris (bardzo mi on pasuje, tylko szybko sie zuzywa), krem ujedrniajacy biust i niwelujacy powstale rozstepy (nie mam takowych ale na zapas chyba nie zaszkodzi ;) Soray'i (zachecila mnie nie powiem: cena. ale tez to ze na opakowaniu jest napisane ze moga go stosowac kobiety w ciazy)
i kupilam sliczna koszule nocna z misiem rozpinana do karmienia. A dla Martyny wczoraj nic!!:szok: normalnie jestem z siebie dumna!! ale dzisiaj jedziemy z panem S. do Manufaktury zeby pokupowac mu jakies ciuszki do pracy, a w H&M i Zarze dzialy meskie sa obok dzieciecych wiec jak on bedzie przymierzal... same wiecie:baffled:
 
Lil kate ja już nie mogę się doczekać kiedy w Rzeszowie otworzą H&M już odliczam czas do 10 listopada i jedziemy z Izką po buty zimowe i obkupić dzieciaczki hehe ciekawe co na to mój monsz ;-)
 
reklama
Mysle ze maz sie ucieszy ze mu konto wyczyscisz przed swietami!! w koncu wszedzie sie sprzata to czemu nie na kontach bankowych :-D

a H&M ma naprawde superowe ciuszki, chociaz mnie jeszcze bardziej podobaja sie w Cubusie i w sumie tam wiekszosc kupilam. w styczniu beda wyprzedaze w Cubusie (i wszedzie indziej tez) to sie jeszcze zdazy Martynke w rozsadnych cenach obkupic.

A pytanko mam do mamus zaawansowanych. Kiedy powinnam wyprac te wszystki fatalaszki zeby za dlugo nie lezaly i nie obrosly kurzem:confused: ale nie chialabym za pozno bo potem to juz moge nie miec sily tego prasowac itp.
 
Do góry