reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

no właśnie mi też zaczynają się problemy bo jeszcze tydzień temu cieszyłam się że w ciepłą zimową kurtkę siwe miescze( którą zresztą kupiłam pod koniec zeszłej zimy wieć tak naprawde sięnią nie nacieszyłam), a w chwili obecnej zapinam się już tylko na zatrzaski bo o zamku mogę zapomnieć:wściekła/y: :no: :szok: jestem wściekła bo tylko jakiś tydzień minął.....:baffled:
 
reklama
Wczoraj u mamy kolegi z przedszkola mojego syna
Kupiłam stanik do karmienia był za 89 ja kupiłam za 50zł (do spania wspaniały)
majtki ciazowe były za 28 kupiłam za 18
i majtki poporodowe z bawełnianej siateczki ktore mozna prac nawet zaje@#$%^ sa 1 po 4 zł ja kupiłąm po 2.5 za sztuke . Kupiłam tylko 4 narazie ale dokupi jeszcze takie fajne.
zamowiłam 2 staniki sliczne do karmienia w moim rozmiaze czyli E lub F zalezy jaki producent (ANITA) I SUKIENKE LISBON (trzeba wcisnac wiecej)
http://www.bebefield.pl/Spodnice/index.php
TYLKO MA SIE SPYTAC CZY USZYJA MI W ROZMIARZE 44 BO ORGINALNIE NIE MA
Ona ma taki wybór w sklepach bo ma 2 z ciuchami ciazowymi ze szok
a zapomniałam o stroju kapielowym ....
 
A ja dla siebie niczego specjalnego nie kupiłam jeszcze na ciążę (no może oprócz jednej bluzeczki), bo mieszczę się w stare ciuchy, i nie dlatego, że nie mam brzucha, bo mam, ale zawsze byłam potężna i nosiłam luźne ciuchy, tak wiec się tylko wypełniają powoli. Ale nie wiem, czy dotrwam do końca ciąży, bo zostały jeszcze dobre 2 miesiące, a spodnie już niewiele mają luzu. Nie chcę za bardzo inwestowac w jeszcze większe ciuchy, bo obiecałam sobie, że po urodzeniu i połogu zabieram sie ostro za odchudzanie!!!
Kupiłam za to na Allegro śliczną 4 częściową pościel do łóżeczka z bardzo mięciutkiej frotki. Wczoraj dotarła do mnie paczka - i naprawdę było warto, strasznie mi się podoba, materiał miluśki, uszyta porządnie. Cieszę się, bo dawno niczego nie kupiłam dla maluszka :-)
 
Ja już sie dowiedziałam w 21 tygodniu na USG, ze bedzie córcia. Cieszę się strasznie :-D A jutro idę na USG 3D więc mam nadzieję, że mi potwierdzą!!! Bo inaczej nie wiem, co zrobię z tymi sukienkami i ciuszkami w kolorze różowym :sorry2: Pościeli nie kupiłam różowej, tylko taką pastelową łososiowo - kremową, bo taka mi pasuje do pokoju, ale też jest raczej dziewczęca. Ja muszę wszystko gromadzic od nowa, bo nic mi nie zostało po starszych dzieciakach (kto by trzymał takie rzeczy 14 lat!)
 
Agusia9915 ja z tej firmy Bebefield kupiłam sobie bluzeczkę Ines, czarna ze stójką, a dół wyszywany w białe kwiaty. To wLaściwie taka tunika, bardzo dobrze leży. Ich ciuchy można kupić u nas w Szczecinie w sklepie Be happy. Kupiłam jeszcze spodnie cieplutkie tweedowe z czarnym bawełnianym pasem i bluzeczkę odcinaną pod biustem z cekinami naszytymi na aksamitkę(urocza):-) . Ciuchy nie były jeszcze takie drogie jak np. w Mothercare, tam byle spodnie kosztują ponad 200 zł, makabra:szok: .Zakupy musiałam poczynić, bo przed ciążą byłam szczuplutka, a w ostatnich tygodniach taka mi piłeczka wyskoczyła, że tylko w dresy wchodziłam;-) .
 
Pora teraz na jakiś stanik, bo cycuszki się z dotychczasowych wylewają:-D .Rosną jak na drożdżach, nie pamiętam, żebym miała takie wielgaśne w pierwszej ciąży:szok:
 
Ja tez niestety mam wielki biust . Nie bedac w ciazy mam problem ze stanikami a teraz to tylko na zamowienie sa nawet do rozmiaru I . Sa tak sliczne ze ............ normalnie wybór jakby to był rozmiar 75 B (jesli ktoras ma duze zawsze to wie o czym pisze:tak: )
 
a ta tunika bardzo podobna wiem mierzyłam i tez miałam wrazenie ze sie dobrze nosi choc miałam ja moze 5 minut na sobie
 
reklama
Wiem co masz na myali AGUSIA, bo tez mam duzy biust (85D lub DD) ale na razie w ciazy w ogole mi nie urosl wiec jeszcze ze stanikami nie mam problemow...
 
Do góry