reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

reklama
Dzieki...moze i ladna ale wygladam w niej strasznie wielgasnie:-:)sorry: w piatek bede widziala sie z moja siostra moze cos wymysli < krawcowa> Jakos tak duzo na plecach materialu jest, ze z przodu to oki rozumie bo sa kontra faldy ale z tylu:eek:
Jak nic nie zrobi to sprobuje sprzedac dalej, metki wszystko ma wiec powinna pójść.
 
"kwiatek" od męża na Dzień Kobiet :-) (tylko moja kolor ciemny szary)

torebka1.jpg
 
Śliczna torebeczka Rosmerta :tak:

A ja zupełnie niespodziewanie stałam się właścicielką nowej pralki Magiczna Planeta: Najtańszy sklep multimedia, rtv i agd
Niespodziewanie, bo właściwie kilka dni temu zdecydowaliśmy, że oddamy chłopakom naszą pralkę Candy (całkiem niezłą zresztą, ekonomiczną jeśli chodzi o zużycie prądu i wody). Poszperałam za nową pralką do nas i spodobał mi się ten Bosch, zamówiłam przedwczoraj i wczoraj już nam przywieźli :-) Ale Tomek dopiero teraz mi podłączył, jak zabrali starą, więc dziewicze pranie jeszcze przede mną. Podoba mi się program Kids Odplamianie i super szybki 15 minutowy :-)
 
reklama
Ja też lubię butki na koturnie. Agusia, Twoje są śliczne. Ja tez podobne kupiłam jeszcze zimą w deichmannie - tylko moje to nie czółenka a botki.
 
Do góry