reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

Franekkimino - cudny ten zestaw żabkowy.
Ja czekam z zakupami dla dzieciaczka na poznanie płci, bo po Stasiu mam mnóstwo i dokupię tylko dla dziewczynki (no może małe coś :-) ). Załapię się więc pewnie na letnie wyprzedaże.

Zaczarowana - piękny kocyk

Co do pieluch - nie polecam robić zapasów bo nie wiadomo jakie pieluchy będzie tolerowało dziecko.
Kupiłam małą paczkę pampersów 1, potem kolejne 1 a potem już 2. U nas akurat pampersy były ok. ale czasami zdarzyło się użyć jakiś innych i uczulały albo przeciekały więc nei eksperymentopwałam. Znajomi bardzo polecali biedronkowe Dada Premium. Co do kosztów - starałam sie zaopatrywać na promocjach więc wychodziło mi tak ok 250 zł miesięcznie na początku jak zużycie było ok 8-10 pieluch dziennie, potem ok. 200 zł a teraz to ok. 100 jak już jest wiecej nocnika. Więc niestety koszt spory, ale ja jestem zbyt leniwa na te eko :-(
U nas jeszcze było tak, że Staś przechodził na wyższy rozmiar pieluchy tak późno jak się dało - ja tak wolałam bo nic po bokach nie wychodziło, ale są różne szkoły.
 
reklama
Ja też rozglądam się powoli za jakimiś spodniami dla siebie, mimo że brzuszka jeszcze nie ma, to guziki we wszystkich spodniach mnie ciągle cisną :-)

Widziałam ostatnio te śpioszki-żabki w h&m, ale nie dałam się złamać :-) Jeszcze czekam z zakupami dla maluszka.

Dla siebie na razie kupiłam trzy staniki bawełniane firmy Brubeck (mam z tego bieliznę termoaktywną w góry i bardzo chwalę), śpię w nich w nocy, żeby piersi mniej bolały i jak na razie sprawdzają się świetnie :-)
 
Ja chciałam kupić jakieś ciążowe spodnie ale nic nie widziałam ciekawego,dlatego kupiłam 2 pary legginsó bo w tych najlepiej się czuje.
Wiem że jeszcze mamy czas na takie tematy,ale mam pytanie na temat otulaczków.Przy Lence miałam rożek ale jakoś nie lubiłam go używać,zamiast tego zawijałam ją w kocyk cienki polarowy i teraz się zastanawiam nad tym otulaczkiem MOTHERHOOD OTULACZEK BAWEŁNIANY OTULACZ ROŻEK kuri (2978672517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Może używałyście takiego?
 
Franek-ja nie miałam ano rożka, ani innego otulacza. Owijałam małą w kocyk i tyle. A teraz tym bardziej nie inwestuję w takie cuda, bo jak mi się sierpniaczek urodzi, to jeszcze na początku powinno być ciepło.
 
laski jak lubicie leginsy to wczoraj w lidlu kupiłam i szczerze polecam!! maja troche szerszy pasek i można na brzuch, bo nic nie uciska i pod brzuch!! no jestem mega zadowolona a zakup za całe 16 zł :-p aż kazałam mężowi dzisiaj drugą parę kupić :-p
 
Franek a ile Ty mierzysz (hahaha - wszystkich się dzis o to wypytuje:-D) chodzi mi o to, że ja jestem wysoka (176 cm) i cyc też spory więc dla mnie wiele bluzek jest przykrótkich. te co podałaś w linku mają rozmiar uniwersalny więc myślisz, że dobre byłyby na mnie?:-D
 
reklama
Ciążowe bluzki- tuniki do karmienia (2968946017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taką sobie zakupiłam ostatnio... zaszalałam:-), Franek, fajne te koszulki, ale też mi się wydaje że jak dla mnie trochę krótkie... ale może jedną na próbę wezmę, za tą cenę mogę spróbować... Spodnie z pasem na brzuch są beznadziejne, ały czas mi się to to zwija.... i mam wałek dodatkowy, leginsy wygodniejsze.... :-) Franek, zakupiłam tą super żabkę w hm-ie... Stwierdziłam że zasłużyliśmy, ja i mój brzuchol...
 
Do góry