reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

Witajcie drogie koleżanki!
Zapraszam Was na swoje aukcjE! Mam sliczne ubrania z Motherhood,ciążowe,jak nowe...większość ciąży przelezałam,wiec ubrania są w stanie wręcz idealnym...

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam sliczne zabawki,ubranka i buciki

Dla Was - Koleżanek z BB - udzielam rabatu 5% na WSZYSTKO!!!!
Juz wiele z Was u mnie kupiło,moge dac namiary to sie zapytacie czy są zadowolone:)

Zapraszam!
 
reklama
Chrobek, napisz później, jak się nosi, bo muszę coś podobnego (i tych samych gabarytów) kupić - a takie rozmiary ciężko tanie dostać, niestety. W F&F rozmiarówka kończy się niestety na G, a ja też już większy potrzebuję.

Dziś H jak Halina, pod koniec Z jak Zajebisty cyc;) Jedziemy na jednym wózku kochana, gabaryt ten sam!:-D
 
Agata ponosze kilka dni i dam znac, poki co to najbardziej mi sie grube ramiaczka podobaja, nie pija w ramiona:-)
 
reklama
Ewcik....duuuuuze :p ja doszłam juz do E/F... Z małego C haha na po porodzie narazie nastawiam sie na coś sportowego bez fiszbin i sobie przerobie na takie do karmienia (tasiemka + haczyk i pentelka)
Oglądałam juz staniki do karmienia ale one wszystkie takie cienkie sa ze raczej nr bedą trzymały mi biustu gdzie trzeba a jak maja mi wisieć do pasa to sry ale nie będę kupować takiego stanika
 
Do góry