reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
agulam miejsce jak miejsce ale gorzej z kasą:)
nooo niestety:no:

Nadia jest wlascicielka chyba polowy kolekcji jesiennej z next:-( Co bardzo nadszarpnelo moj budzet:dry:Zakupy robilam juz od lipca,zeby tego az tak bardzo nie odczuc,tym bardziej,ze druga corka nagle stala sie bardzo wymagajaca w kwestii ubran i butow:baffled:Dla Nadii zostaly tylko lub az buty,ale tylko zimowe.Skompletowalam juz cala wyprawke do przedszkola,bo od wtorku zaczyna dni adaptacyjne,2-3 godziny dziennie.Z kolei Julka to ciagle sprawa otwarta :baffled:Zaczal sie ten wiek,kiedy trzeba;-) miec wszystko najlepsze i oczywiscie firmowe,bo jest presja ze strony rowiesnikow:no:
Ja jutro bede w h&m,jak cos,to pisac...

Ja zamawiam bezposrednio z next (z polskiej strony).w halens juz sie nie oplaca,bo jest duzo drozej niz na polskiej stronie w next.Przykladowo w halens sa rzeczy drozsze od 5 do 20 zl,a nawet i wiecej na jednej rzeczy.Przesylka z next przychodzi w ciagu trzech dni roboczych.Na pewno ze dwa razy we wrzesniu bede zamawiac w next buty,takze daj znac kiedy i co potrzebujesz,podejrzewam,ze i w pazdzierniku tez bede domawiac,bo nie wszystkie rozmiary sa jeszcze dostepne i trzeba czekac.Takze w razie czego czekam na info od Ciebie
Aga pochwal sie co tam kupiłas,jaki rozmiar kupujesz?wstaw linka bo jakos nei moge znaleźć next po polsku:zawstydzona/y::-D
jaki nr buta kupujesz Nadii?
 
Julita - w piątek jade do Lublina na szkolenie, mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na zakupy. Musze rozmiary zobaczyc na żywo, bo młoda wyskoczyla do gory. Z HM-u nie mamy nic z dlugim rekawem. Krótki rekaw na 98-104 jest za mały. Wiec wychodzi ze 110-116 trzeba brac, ale nie wiem czy rekawy nie ebda za dlugie.

A jakiej sukienki szukasz? W znaczeniu na jaka okazje?
 
Agulam napiszę wieczorem, bo teraz jestem w pracy i nie mam jak :( Nadii na jesień kupuje buciki w rozmiarze 27, bo 26 jest na styk.
Julita byłam w h&m i nie bylo nic co Cie interesowało, w ogóle jakas totalna klapa,normalnie czystki były, sama nie kupiłam nic dla swoich dziewczyn :(
 
Agnieszka ok:-)ja moze dzis pojede do hm ,ciekawe jak u nas:sorry2:
Oli kupiłam na wyprzedazach adaidask i z nike nr26,

Tysia Ola z krotkim rekawkiem tez ma 98-104 ale z długim z zimy ma na 92 jeszce,wlasnei hm zdaje mi sie ze ma długie rekawki

Julita
na wesele szukasz sukienki dla Majki?
 

Julita
na wesele szukasz sukienki dla Majki?

Julita - w piątek jade do Lublina na szkolenie, mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na zakupy. Musze rozmiary zobaczyc na żywo, bo młoda wyskoczyla do gory. Z HM-u nie mamy nic z dlugim rekawem. Krótki rekaw na 98-104 jest za mały. Wiec wychodzi ze 110-116 trzeba brac, ale nie wiem czy rekawy nie ebda za dlugie.

A jakiej sukienki szukasz? W znaczeniu na jaka okazje?
tak na wesele, ale to co u nas jest to szok 80-100zł za samą sukienkę:szok:
 
Poszukaj na Allegro. Takie wyjściowe sukieneczki nawet na rozmiar 104-110 nie sa zniszczone, bo ile razy mozna taka kiecke dziecku zalozyc.
tysia 3 aukcje już przegrałam bo byłam w tym czasie w pracy a trzy obserwuje może coś znajdę:)

edit Jedną sukienkę już zaklepałam, tylko nie wiem czy będzie dobra to się okaże jak przyjdzie:)
 
Ostatnia edycja:
byłam wczoraj na zakupach i powiem Wam ze za duzo nei kupiłam,Wiki barzdiej skorzystał:-)

OLi kupiłam tylko spodenki/getry w panterke w hm,rajstopy szare.Szału za bardzo nei było,na stronei sporo rzeczy mi sie podobało ale albo nei było albo jakies 'szmaty'co miałam wrazenei ze do pierwszego prania:dry:

dobrze ze wziełąm Ole to jej poprzymierzalam


w reserved bardziej mi sie kolekcja spodobała,Tysia ogladalam ten sweterke z kotkiem,super jest tylko nie wiedzialm jaki rozmiar OLi kupic,a ta sukeinka szara co kupiłas to sztuczna mi sie wydawała:confused:a barzdo mei spodobała...
 
reklama
Do góry