reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
9
Witajcie! Pisze w imieniu mojej kuzynki. Doszło. To nich do inntymnje sytuacji l, twierdzi że jest dzień przed owulacja, i podczas stosunku weszddl lekko w pochwe i się podobno lekko spuścił(nie pytajcie z Nią się teraz dogadać to ciężko bo cala spanikowana) i chciałabym prosić o opinie co myślicie? Robić test za 2 tygodnie czy nic s tego nie będzie? Proszę bez hejtu.
 
reklama
Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie "lekko wejść i lekko sie spuścić".
Jeśli był stosunek bez zabezpieczenia, z wtryskiem w pochwie w okolicy dni plodnych to tak moze byc w ciąży. Test niech zrobi za ok 14 dni jesli wyjdzie negatywny niech powtórzy test po kilku dniach.
 
Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie "lekko wejść i lekko sie spuścić".
Jeśli był stosunek bez zabezpieczenia, z wtryskiem w pochwie w okolicy dni plodnych to tak moze byc w ciąży. Test niech zrobi za ok 14 dni jesli wyjdzie negatywny niech powtórzy test po kilku dniach.
Ja też nie wiele z tego rozumiem ale do lekarza nie chce iść, bo się boi. A ja napisałam to co ona mi powiedzila. Ale dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂
 
Witajcie! Pisze w imieniu mojej kuzynki. Doszło. To nich do inntymnje sytuacji l, twierdzi że jest dzień przed owulacja, i podczas stosunku weszddl lekko w pochwe i się podobno lekko spuścił(nie pytajcie z Nią się teraz dogadać to ciężko bo cala spanikowana) i chciałabym prosić o opinie co myślicie? Robić test za 2 tygodnie czy nic s tego nie będzie? Proszę bez hejtu.
Nie jest ważne ile jest tej spermy.. Czy mało czy ile.. I określenie lekko doszedł to jednoznaczne.. Najlepiej obserwować się i za jakiś czas zrobić badanie z krwi..
Teraz to gdybanie.. Bo jedne kobiety nie od razu zachodzą a inne odrazu..
 
reklama
No niestety, każdy seks bez zabezpieczenia może doprowadzić do ciąży, a tu i dni płodne, i bez zabezpieczenia i z "lekkim wytryskiem" - jedyne, co może zrobić, to szybko załatwić receptę na tabletkę "po", inaczej przed nią ciężkie tygodnie domysłów, doszukiwania się, stresu i niepewności...
 
Do góry