reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

272220.jpg

tu w pociagu do Czech
272222.jpg


dziki lokator ;-)
272224.jpg


272225.jpg


272226.jpg

272227.jpg
 
reklama
a to moje szczeście :-)
 

Załączniki

  • aq.jpg
    aq.jpg
    93,2 KB · Wyświetleń: 30
  • aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    92,7 KB · Wyświetleń: 25
  • aaaaa.jpg
    aaaaa.jpg
    75,6 KB · Wyświetleń: 26
hej Iwonka- twoja Kladusia juz prawie nie miesci sie w wozku to tak jak moj Adas nie wiem czy doczeka do 4 mieisiecy zeby zmienic na spacerowke ehehehehe ale nam dzieciaczki rosna..
 
No niestety i dobrze ze mam w miare spora gondole,bo jak bym kupila wozek inny co mialam na oku to juz był by problem.A ma dopiero dwa miesiace...
Kamilko no faktycznie i twoj Adas wyrasta...

Wszystkie wasze dzieciaczki sa cudne :-)
 
Acha Iwonka jeszcze jedno u mnie jak przychodze do mojej mamy to moja suczka tak siedzi w koszyku pod wozkiem hahahaha super to wyglada:):-D:-D
 
niesamowicie szybko rosną te nasze dzieciaczki:-):-) cudne są wszystkie a co do wypełniania gondolki to i u nas mniejszy wózio za nic by się nie sprawdził bo to zdjęcie sprzed miesiąca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry