reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Puchatka - Córcia chyba jak każde dziecko jest zainteresowana tym co ją otacza.

Co do zdjęć, to u mnie jest tak samo. Robię je czysto amotorsko i czasem jak jakies wyjdzie naparwde super to poprostu przez przypadek.

Dotkass - Wszyscy twierdzą (włącznie ze mną), że córcia do męża podobna :p
 
reklama
Dotkass - Wszyscy twierdzą (włącznie ze mną), że córcia do męża podobna :p

To już nie wszyscy :-p;-), być może na zdjęciu tak wyszło, że podobne jesteście, ale w sumie musicie być choć trochę podobne do siebie :tak::-)

Ze zdjęciami u mnie trochę inaczej jest, ja nigdy nie robię zdjęć przez przypadek, przykładam się raczej do nich jak je robię, ustawiając co trzeba włącznie ze światłem, czy jego przysłonięciem :tak:
 
Dotkass - Czyli u Ciebie to juz pełen profesjonalizm. :p

To ja pokaże kilka moich zdjęc. Tylko które tu by wybrać...
6xzv39.jpg

2cz4nid.jpg

2hscbb8.jpg

24maw5t.jpg

33enbic.jpg

20pscaq.jpg

2lletsy.jpg

34o7p7d.jpg
 
Hej

dosc zadko mam czas by do Was dziewczyny zagladnac i cos dopisac,ale ,podziwiam Wasz pociechy-sa cudne.podziwaiam tez Wasze znajomosci-jestescie jak wielka rodzina.
pozdrawiam serdecznie
 

Załączniki

  • PICT0038.jpg
    PICT0038.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 21
  • PICT0144.jpg
    PICT0144.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 21
  • PICT0007.jpg
    PICT0007.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 21
  • Yasiu.jpg
    Yasiu.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 15
moje niuńki

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=NmxsHZPMqGA"]YouTube - DSCN0792[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=mEGNukb61U0"]YouTube - DSCN0789[/ame]
 
reklama
Do góry