reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
Jakie te wszystkie dzieciaczki sa sliczne.,,Dorosleja''w oczach normalnie.Napatrzec sie nie mozna.
Dzag rzeczywiscie Tymek w tym ubranku wyglada na kilkuletniego chlopczyka.Z dnia na dzien coraz przystojniejszy:tak:
Marcia Tymek ma super czuprynke.Tez przystojniaczek maly.
Gosiek Wiktoria sliczna.A w tej sukieneczce wyglada przecudnie.
Weronka sliczna dziewczynka z Tolki.Pasuje do niej to imie.
Gosha Tymek w tym ubranku duzy chlopczy juz.Tez przystojniaczek.
 
Dawno nie pokazywalam moich szkrabow bo nie mialam aparatu.No to tak teraz wygladamy 036.jpg046.jpg054.jpg058.jpg061.jpg
 
doti wszystkie 3 dziewczyny-maliny :)

milionka szymek mix Was totalny, super to jest!


w ogóle to tomek mój gdzieś poszedł w miasto, tolka śpi, chyba sobie zrobię przegląd tego wątku od początku, bo te dzieciaki zmieniają się tak że nadążyć trudno ;)
 
Jejku, widzę, że tu rezerwacje się porobiły :-p. To ja już tyle "zajętych" Dzieciątek, to ja bym się nie obraziła za zeswatanie mojego Tymka z Wiktorią gośka :-D. Ale tak ogólnie to i tak wiatrówkę szykuję :-D.
W ogóle pięknie to Summerbaby określiła, że nasze dzieci już WYGLĄDAJĄ :-). Bardzo lubię zerkać, jak zmienia się każde z nich.
milionka, super te porównania :tak:. Można wyszukać konkretne podobieństwa. Na przykład brwi ma po Tobie :-). Fajny pomysł.
Dziewczyny, liczyłam na zdjęcia świąteczne :-p. Wrzucam póki co nasze:

Kulturka na Wigilii:
IMG_7347.jpg

Tymek na swoim prezencie od Dzieciątka:
IMG_7396.jpg
 
Ostatnia edycja:
Milionka super porównanie :-) a Szymuś super facet.
Dzag Twój Tymek słusznie został okrzyknięty przewodnikiem sierpniowych dzieciaczków. Super kawaler z niego.
Widzę że puzzle piankowne robią furorę. Chyba też w nie zainwestuję, bo to super sprawa.
 
reklama
Do góry