reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
str3.jpg
a to moje małe :)
oczywiście, że najpiękniejsze :)
 
Dziewczyny jakie piękne te wasze maleństwa!! A może któraś z Was słyszała już pogłoski od lekarza o płci dziecka??
Monaadams wygląda na to, że masz młodszą ciąże o 1 dzień a tymczasem jesteś w listopadzie podczas gdy ja mam termin na 5 grudnia... Hmmmm :))) więc nie zdziwię się jeśli wyglądujesz w grudniówkach ;)
 
Dziewczyny... zdjęcia dzidziusiów cudowne.
Jak to dobrze, że jest USG i możemy tak często podglądać rozwijające się dzieciaczki.
 
Monaadams wygląda na to, że masz młodszą ciąże o 1 dzień a tymczasem jesteś w listopadzie podczas gdy ja mam termin na 5 grudnia... Hmmmm :))) więc nie zdziwię się jeśli wyglądujesz w grudniówkach ;)
Oj nigdy nie wiadomo, która z nas może wylądować na grudniówkach. Bo dwa tygodnie po terminie to też w terminie. Niejedna grudniówka wyląduje w listopadówkach. Myślę, ze nie warto aż tak czepiać się szczegółów. Z ostatnią córką miałam termin na 25 czerwca a urodziłam 6 lipca... Dla odmiany pierwsze dziecko urodziłam 2 tyg przed terminem, czyli też w terminie.
Lasotka oczywiście, że najpiękniejsze, jak każde :-)
 
reklama
Mysza, lasotka piekne sa te wasze dzidziusie!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tez juz chce nastepny tydzien!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym mam pytanko jak to jest z lezeniem na brzuchu.Czy to jest bezpieczne, ja np lubie polozyc sobie laptopa i polozyc brzuchem na łóżku i klikac z wami?
 
Do góry