reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Paulinek, GBS to paciorkowiec kałowy, na którego obecność powinny przebadać się wszystkie kobiety po 36 tygodniu ciąży.

Deli trzymam kciuki za wyniki. Trzeba być dobrej myśli, w szpitalu jeszcze poleżysz, ale tylko po porodzie:)
 
reklama
ja nie wiem ;]
czy ja wiem ja urodziłam w sobote rano a w poniedziałek juz wyszłam rano zrobili tylko badania mlodej czy nie jest zarażona i to wsio :)
 
cześć Dziewczyny,
dzieki za kciukasy!!! Ja po wizycie u polskiej ginekolozki - szyjka zamknięta, rozejścia spojenia lonowego nie ma tylko nacisk (jest na to prosty test- jak latwiej chodzic do tylu to nacisk, jak do przodu to moze byc rozejscie) Mały ma uwaga 2600 g (+/- 300g) problem jest jeden... siedzi na tylku i biorąc pod uwagę rozmiary i to ze ma malo płynu prawie na 100 procent się nie przekreci.... Głupia angielska polozna jeszcze w poniedziałek mówiła mi że jest glowka do dołu... a wiem że leży tak samo o się nie przewrócił przez 2 dni. specjaliści.. dupke z glowka pomylić.... podobno mogą mnie próbować zmuszac do fizycznego obrotu dziecka lub porodu posladkowego, bo im taniej i lepsze statystyki- mam upierać się na cesarke.... Nastawiona byłam na naturalny poród ale cóż- najważniejsze że młody zdrowy ;)

A to profil Leonka (lewy gorny rog)
Zobacz załącznik 581162
 
Ostatnia edycja:
U mnie teżpo wizycie wszystko ok ile mały waży nie wiem bo nie robiłyśmy usg ale jak na 33 tydzien ponad 2 kg bedzie miał, tylko szyjkę mam miękką ale to tak mam przez całą ciąże najważniejsze że się nie skraca ;p.

aleksiel Anglicy całkiem inne mają podejście do ciężarnych moja mama rodziła jakieś 2 lata temu w Londynie to jedna z pielęgniarek pytała się mojej mamy dlaczego dziecko jest żółte , na to moja mama że no chyba żółtaczka może to być , masakra jakieś niedorozwoje ;//
 
reklama
aleksiel no to gratki z udanej wizyty, przynajmniej już możesz się przygotować na cc... swoją drogą robili Ci ostatnio USG? skąd położna wiedziała jak jest ułożony maluch...? I jak ułożenie można pomylić, szok :szok:

Bea również gratki że wszystko gra :)
 
Do góry