reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Czy Wasze dzieci też uciekają z przewijaka? Przewijanie Lenki mej stało się niebezpieczne:/
Zmieniam jej pieluchę a ona fik i na brzuch. Żeby jeszcze leżała spokojnie to nie. Zaczyna obracać się jak wskazówka w zegarku, usadawia się w poprzek przewijaka i ciekawi ją co jest na dole tzn w łóżeczku. Wychyla się przy tym tak że trzeba ją mocno trzymać żeby nie spadła.
Przekładam jąwięc znowu na plecki i zabawa zaczyna się od nowa. Z ciekawości policzyłam ile razy podczas jednego przewijania muszę ją tak przekładać i wiecie co? 8 razy! ja ją na plecy ona fik na brzuch - 8 razy! I o ile to są siuśki to nie ma problemu, gorzej jak jest kupsztad....:/
PS - oczywiści raz tylko policzyłam, walnięta nie jestem ;)
 
reklama
Nicole dlatego ja ostatnio na podłodze młodego przewijam, albo na łózku..
jedynie po kapieli na brzewijaku szybko ubieram
 
dziewczyny tak jak piszecie każde dziecko ma swój tok rozwoju, mój Antek nie lubi leżec na brzuszku, przewraca się tylko z brzuszka na plecki i to sporadycznie ale gdy tylko ma cokolwiek do złapania to podciąga się i siada, potrafi siedzieć już długo z prostymi pleckami ale ja mu nie pozwalam więc są afery, siada w wanience, wózku i nawet ostatnio podciągnął się na firance łobuziak
 
podciąga się i siada, potrafi siedzieć już długo z prostymi pleckami ale ja mu nie pozwalam więc są afery, siada w wanience, wózku i nawet ostatnio podciągnął się na firance łobuziak

To jest właśnie siedzenie z trzymaniem podpory - jak dzieciak podciąga się do siedzenia łapiąc jakiejś podpory - np. boki wózka, wanienki, a potem przez kilka minut wytrzymuje w podparciu się na rączkach wyciągniętych z przodu.
 
Ostatnia edycja:
Nicole ja mam problem z przewijaniem Nadii od jakiegoś czasu,bo od razu przewraca się na brzuch i żeby ją przewinąc muszę się namęczyć,dlatego kupiłam majtki z pampersa,są od 9 kg,ale są malutkie i pasują na nią,a waży ok. 8 kg.
 
Nicole dlatego ja ostatnio na podłodze młodego przewijam, albo na łózku..
jedynie po kapieli na brzewijaku szybko ubieram
A ja odwrotnie.;-) Po kąpeli ubieram na łóżku. Chyba zrezygnuje z tego przewijaka bo strach i też na podłodze lub wersalce będę ją przebierać:tak:
Nicole1603 mój na przewijaku leży grzecznie, w zasadzie, to bym go mogła nawet samego zostawić na chwilę, a on i tak by nie spadł, bo leży i nie wierci się wcale (no ale i tak go nie zostawiam samego, bo przecież nie wiadomo co on tam zacznie kombinować), jedynie problem jest jak go przewijam lub przebieram, bo wtedy wywija łapkami i nóżkami jak szalony.
No dokładnie, nigdy nie wiadomo kiedy coś mu się tak spodoba że koniecznie będzie chciał sięgnąć i nieszczęście gotowe:crazy:

Nicole ja mam problem z przewijaniem Nadii od jakiegoś czasu,bo od razu przewraca się na brzuch i żeby ją przewinąc muszę się namęczyć,dlatego kupiłam majtki z pampersa,są od 9 kg,ale są malutkie i pasują na nią,a waży ok. 8 kg.
O co chodzi z tymi majtkami?:baffled:
 
reklama
jestem dumna z mojego skarba, więc się pochwalę:)
dzisiaj nauczył się witac, tzn daje łapkę na "cześc":p buziaki umie dawac w policzek (ale tylko mamie;d)
poza tym umie włączac/wyłączac świtało i naciskac w pilocie od tv przyciski, tzn nie bije już całą łapką, tylko pstryka delikatnie kciukiem i po naciśnięciu spogląda na telewizor zobaczyc jaka zaszła reakcja:)
teraz uczymy się bic brawo
 
Do góry