reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
piątkę też umiał, ale zapomniał:d
powiem wam, że jest od paru tygodni tak komunikatywny, że łatwo jest go nauczyc czegoś, a tutaj główna zasługa mojej mamy:)
 
Ostatnia edycja:
Kubuś daje cześć i w kąpieli łapki do mycia podaje, nóżki też próbuje dawać, ale nie daje rady. I bawi się w akuku a moją mamą, siedzi u mnie na rękach a mama kuka mu zza jednego i zza drugiego ramienia, a on wie że z drugiej strony się pojawi i tam jej szuka:-)
 
Kubuś daje cześć i w kąpieli łapki do mycia podaje, nóżki też próbuje dawać, ale nie daje rady. I bawi się w akuku a moją mamą, siedzi u mnie na rękach a mama kuka mu zza jednego i zza drugiego ramienia, a on wie że z drugiej strony się pojawi i tam jej szuka:-)

oo a kuku też robi i też tak własnie zerka iśmieje się przy tym mocno :-)
ale nóg do mycia nie podaje,tylko wyrywa, żeby móc wylewać wodę z wanienki :-D
 
Nikitka - u nas z a ku- ku jest tak samo :) lubi też zarzucać sobie tetrę na głowę, czeka jak mu ją zdejmę i powiem "aadzień dobry! ":):) śmieje się na całego ;)

mi to się naprawdę wierzyć nie chce, że te nasze dzieciaczki takie już rozumne są :):)

a najlepszy jest sztuczny płacz i "zgrzytanie" ząbkami :D:D Mój wystawia ząbki i wydaję rozżalone dźwięki, raz pękłam śmiechem jak to zobaczyłam i przebudziłam dziecko;)
 
reklama
Do góry