reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
Dziewczyny czy to normalne, ze moje dziecko nie robi dwa dni kupy po czym nawali 3 pełne pieluchy:szok: No co dwa dni to samo mam :/ I się zastanawiam, czy to normalne. Co o tym myślicie?? Ma tak któraś?? Dodam, ze mała na butli.
 
a co używacie do nawilżenia ciałka?

Aga - ja nic nie używam. Kąpiemy Małą w oilatum soft i tyle. Skórkę ma ładną. A naprawdę potrzeba dodatkowo czymś nawilżać?
nawet przestałam używać oliwki do pupci przy przewijaniu - czasem tylko smaruję linomagiem, ewentualnie sudokrem gdy pojawia się odparzenie
 
my tez tylko oilatum do kapieli. dodatkowo buzke smaruje kremem pilegnacyjnym nivea baby. pupa bepantenem, bo uratowal nam dupcie jak sie odparzyla (a sudokrem nie skutkowal! szok!). a jak idziemy na spacer to krem z filtrem nivea baby.
 
reklama
Do góry