reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
krewetka dzieci z reguły wybierają sobie jeden bok i na nim najczęściej leżą i ja myślałam do zeszłego tygodnia, że u nas jest tak samo, ale zauważyłam małą asymetrię, jeśli chodzi o spłaszczenie główki z lewej i z prawej strony i zaczęłam mu przekładac tę główkę, ale nie raz musiałam się z Młodym siłowac i dało mi to do myślenia. A dziś lekarka jak Go zbadała, to wyczuła coś z mięśniami, powiedziała mi, ze to dopiero się zaczyna i żeby ja najszybciej rehabilitowac, bo później mogą byc kłopoty. Byc może Lilianka tylko upodobała sobie lewy bok, wcale nie musi to oznaczac, że też musi miec rehabilitację:), ale jeśli Cięto niepokoi, to jak najbardziej idź do lekarza.

Dziewczyny Marcel ma to tez i rehabilitantka kazala czesciej klasc go na tym drugim boku tyle tylko zeby zwijac koc i klasc pod plecy i miedzy nozki
 
:-)Witam
Jak czytam o wadze waszych Dzieciaczków, to jestem pełna obawy o mojego...
W ciągu 3tygodni przytył 1200g:szok: to daje 400g na tydzień.
Urodził sie 4260, a przy wyjściu ze szpitala miał 4100:eek:
 
smażone:) tzn. np. w spaghetti, sosach różnych:) surowych nie jem bo nie lubie:)
mniam, miam, to chyba wiem, co jutro zjem :-D
:-)Witam
Jak czytam o wadze waszych Dzieciaczków, to jestem pełna obawy o mojego...
W ciągu 3tygodni przytył 1200g:szok: to daje 400g na tydzień.

u mnie nieco mniej, bo w 3 tygodnie 1000 gram :-)
ale to też dużo :-)
 
reklama
Ja jem czekoladę jak mam ochotę ale później zawsze wypijam sobie herbatkę rumiankową i jak na razie nie mamy problemów :)
Muszę się przyznać że ostatnio sama zjadłam tabliczkę czekolady:zawstydzona/y: (taką miałam ochotę) i nie wiem czy to zasługa rumianku czy po prostu Samiemu nie przeszkadza czekolada ale nic mu nie było:-)
 
Do góry