reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zęby mleczne-kiedy wypadają

reklama
Tak naprawdę to sprawa indywidualna. Moja starsza córa miała pięć lat jak zaczęła tracić mleczaki, a młodszej zaczęły wypadać dopiero w wieku 8 lat.
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie , jestem mamą Kacpra który ma 5lat i 7 miesięcy , powodem odwiedzania waszego forum jest fakt że ruszają nam się wszystkie cztery jedynki :-). Szczerze mówiąc troszkę się przestraszyłam , ale z tego co czytam jest to normalne , tak więc poczekamy kiedy wypadną :-D, a przy tej okazji Kacper trochę podreperuje swoje finanse , dzięki Zębowej Wróżce . Pozdrawiamy ciepło ; przewrażliwiona mama :-)
 
Moja mala zgubila pierwszego zabka jak miala dokladnie 4,5 roku,a drugiego 2 m-ce pozniej.Od razu wyskoczyly jej stale;)
 
Ostatnia edycja:
moj Daniel zgubil pierwszego zabka tez gdy mial prawie 4.5 roku, a drugiego za dwa tygodnie pozniej, stale juz tez byly widoczne:-D, terez ma 5.5 lat i 4stale zabki,jednego jeszcze niewidac.
 
Moj Dominik w listopadzie skonczyl 5 lat i nadal ma wszystkie mleczaki:tak::tak::tak:Zaden sie Jemu nawet nie rusza
 
reklama
Do góry