reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zęby mleczne-kiedy wypadają

Moja Julia straciła 2 dolne jedynki dzień po dniu jak miała 4,5 roku. Teraz ma 5,5 i ruszają jej się górne jedynki od miesiąca.
 
reklama
Mojemu Synkowi wczoraj wypadł trzeci ząbek :tak: ale już mu wychodził stały także nie będzie miał zbyt długo szczelinki :tak:
 
Moj mlody ma 5,5 i pierwszy zabek wypadl a raczej musielismy mu w tym pomoc w ubieglym miesiacu. Zaczal sie ruszac ale nie pomagalo intensywne ruszanie a na dodatek z tylu za nim wyrosl mu nastepny dlatego tez wymagalo to interwencji stomatologa :))
 
Mój Kuba zjadł ostatnio dolną jedynkę z batonikiem to pierwszy ząbek jakiego nie ma reszta na swoim miejscu.
 
Mój syn po raz pierwszy pożegnał się z mleczakami, zaraz po ukończeniu 5 lat. U drugiego czterolatka ząbki trzymają się jeszcze mocno :-)
 
reklama
Nikosia w kwietniu skończy 7 lat a dopiero dziś zaczął jej się ruszać pierwszy ząbek:-) Ona juz nie może się doczekać wróżki zębuszki;-):-)
 
Do góry