reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Gwiazdeczko- jezeli masz pco i policystyczne jajniki to te pecherzyki sie nie wchlona bo to nie torbiele. Nie wiem czemu wogole chcieli ci usunac jajnik ?! Ja tez mialam duzo tego w jajnikach tak od 15 do 20.teraz nie wiem jak tam moje jajniki ale jak ostatnio mialam usg w polowie lipca to jajniki byly czyste :-) a wszystko dzieki laparoskopii i drilingu jajnikow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehehe jakos zakladam odgornie ze po 2 na miesiac sie zejda pewnie niektore nie beda dzialac jak ten ostatnio a jak sie uda zaciazyc zanim je wykoncze (na co mam ogromna nadzieje) to oddam kolezance jakiejs :tak::-D ale tak sobie liczac chyba po 25 owu i 25 ciazowych powinno byc git;-):-) i tanio wychodzi bo jesli zamowie po 50 to zaplace niecale 50zl za 100 testow(przeliczajac na zlotowki) jak zamowie po 25 testow to zaplace jakies 15zl mniej wiec duzej roznicy nie ma;-)a licze sie z tym ze niektore moga niezadzialac wogole bo i tak juz bywalo ( tak jak ostatnio chocby ten elektorniczny wynalazek:confused2:)
 
witam z nowym rokiem i dla wszystkich staraczek żeby ten rok przyniósł spełnienie marzeń :tak:
zapas testów powalający obyś musiała je wydać koleżanką jak najszybciej;-)
 
aaa jest szansa ze czegos wiecej sie dowiem wreszcie:tak::-) rozmawialam z kolezanka wczoraj i mamy tu jakas niby klinike planowania rodziny czy cosik w tym stylu:-Ddzis jeszcze mam dostac adres to obdzwonie co by pierwsze spotkanie umowic pogooglam zeby sie wiecej o nich dowiedziec i do dziela:-D tylko ciekawe czemu od koleaznki sie dowiaduje a nie od wlasnego lekarza:confused2::crazy: no ale nie wazne wazne ze moze wreszcie ktos mnie tu oswieci i przylozy sie do badan:tak: dosc ze mam endometrioze to po 2 zabiegach mam zrosty wiec moze i mi jakos pomoga :tak:jest szansa wiec zamowie mniejszy pakiet testow:laugh2:
 
życzę ci azorku żebyś musiała tymi testami obdarować koleżanki :-D i powodzenia z tą kliniką, fajnie że jednak znalazło się coś takiego, oby porządnie cię przebadali &&&
jaimis witaj noworocznie :-) niech i twoje marzenia się spełniają
 
o łał Agusia :szok: to już 32 tc! ale ten czas leci...daaawnooo cię nie było, jak się czujesz? jak w ogóle ciąża przebiega? chłopczyk czy dziewczynka? jakie imię?
 
Czuję się różnie raz lepiej raz gorzej ale teraz to już gorzej. Ciężko mi chodzić i wykonywać podstawowe czynności życia codziennego :) Ogólnie to ciąża przebiega super, żadnych mdłości, wymiotów, ogółem mówiąc brak objawów ciążowych. Będę miała dziewczynkę, tak jak mąż chciał. Oczywiście bardzo się cieszę z dziewczynki :) Nad imieniem jeszcze się zastanawiamy. A co u Ciebie? Jak ciążą? Moje gratulacje
 
reklama
wciąż nieśmiało ale dziękuję :-) u mnie niestety tak pięknie nie było chociaż jestem daleko za tobą to początki były ciężkie i to bardzo, 1,5 miesiąca przeleżałam w łóżko prawie nie jedząc, wymiotując 24/7 i nie mając siły na nic, później się okazało że to tarczyca mi się rozregulowała i mam nadczynność, teraz jestem cały czas na lekach i czuję się świetnie
tydzień temu dowiedziałam się że na 90 % będzie dziewczynka a 16 mam połówkowe więc myślę że potwierdzimy
super że u ciebie wszystko przebiega tak dobrze a końcówka to przeważnie jest lekko utrudniona przez rozrost :-D więc ciężko cokolwiek zrobić
 
Do góry