reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zezowanie ... jak długo?

Z zaklejaniem oczka się udało. Pomogła rehabilitacja na odziale dziennym okulistyki gdzie było dużo "pirackich" dzieci :happy: i moja córka się przekonała. Od początku stycznia nie ma problemu. We wtorek ma pierwszą kontrolę, a ponieważ mojemu synkowi też oczko ucieka i chociaż ma jeszcze prawo, to żeby nie przegapić sprawy, pani doktor też go obejrzy.
 
reklama
Chcę odświeżyć temat. Czy w roku 2020 są tu jacyś rodzice zezolów?
Mój ma teraz 6 msc, zez od urodzenia, nic nie znika, umówieni już jesteśmy do okulisty. Jak u was wygląda leczenie?
 
Witam,
ostatnio w DDTVN lekarz wypowiadał się, że niemowlęta mogą zezowac tylko do 3 m-ca życia, potem trzeba działac ... i teraz się martwie bo ...
Mój synek ma ponad 8 m-cy i jeszcze potrafi zezowac:-(, ja z tego co rodzice pamiętają zezowałam do 18 m-ca życia.
Jak długo zezowały Wasze dzieciaczki?
Nam lekarz wspominał że do 2 r. Z. Jak się martwisz skonsultuj to dla własnego świętego spokoju :)
 
Zez leczy się po 4 miesiącu zycia dziecka,ponieważ do tego czasu dziecko ma prawo zezować,pozniej trzeba działać im wcześniej tym lepiej tym bardziej że do roku najszybciej wszystko się rozwija.
 
reklama
Witam mam pytanie moja córka ma 14 miesięcy i się poparzyla woda i od razu jej polalam woda a to jest na nozce mały ślad i niewiem co mam teraz zrobić czy jej przejdzie czy jechać na sor
 
Do góry