reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znikający zarodek?

Robiłam test dwa dni temu, kreski były mocno widoczne, dzis zrobiłam betę i wieczorem bede miała wyniki. Mam nadzieje ze jeszcze bedzie dobrze :(
 
reklama
Lui moze mieć rację może przestał się rozwijać skurczył się i nie widać bo naprawdę nie ma możliwości żeby dzidziusia na usg nie było widać.
Napisz później jaka masz betę.
Powinna byc bardzo wysoka juz .
 
Zarodek w 6 tc jest bardzo malutki więc na wielu aparatach usg nie jest wcale widoczny. Mogło być tak, że obkurczył się w wyniku obumarcia więc go nie widać.
Jeżeli na tym samym aparacie USG raz był zarodek z bijącym sercem a potem już nie to niestety dobrze nie wróży. Ale to tylko obraz USG który bywa mylny więc nadzieja jest do końca.

A bierzesz jakieś leki? Duphaston, luteinę?
 
Nie biorę nic takiego, mam tylko kwas foliowy + witaminki. Pytałam sie lekarki o cos takiego, to powiedziała ze nawet nie ma sensu...
 
A myślicie ze jest taka możliwość, ze ciąża jest jeszcze młodsza i po prostu zarodek pojawi sie pózniej? Biorę juz teraz wszystkie możliwości pod uwagę :(
 
Pomysl logicznie jak moze się pojawić później skoro juz go widziałaś??
Teraz to on powinien rosnąć a nie widziałaś zarodka z serduszkiem teraz zniknal i pytasz czy może byc jeszcze młodszy i czy może się pojawić?
Nie on powinien być cały czas
To nie czary mary.
Tym bardziej ze lekarka twierdzi ze widziała serduszko
Z om wychodzi Ci gdzieś 10 tydzień ciaza może byc młodsza z dwa tygodnie zależy jakie masz cykle juz powinnaś pływającego dzidziusia widzieć.

Ja w 6 normalnie widziałam wyraźnie zarodka a w 9 juz się ruszal
Może ciaza obumarla wcześniej i sie skurczył.
Nawet jak nie ma zarodka bo jak wkrecasz sobie ze może się pojawić do powinien byc pęcherzyk ciążowy
 
reklama
Do góry